VLC Player indir

VLC Player indir

VLC Player indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.1 MB
ÜreticiVideolan
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (29.1 MB)

VLC Media Player indir, Tüm biçimlerdeki ve formatlardaki video ve müzik dosyalarının sorunsuz bir şekilde açılmasını ve yürütülmesini sağlayan piyasadaki en iyi medya oynatıcı VLC Media Player’dır. Kullanıcılarına tamamen ücretsiz erişim olanağı sağlayan bu medya oynatıcı, hafif, hızlı, kurulumu ve kullanımı kolay olmasının yanı sıra hemen hemen her türlü biçimdeki dosyaları yürütebilmesi ile benzer uygulamalara fark atmıştır.

VLC Media Player’ın Kullanım Özellikleri ve Bilinmeyenleri

Basit ara yüzü sayesinde VLC Media Player, her seviyedeki bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla hakim olabileceği bir programdır. Daha indirme aşamasındayken oynatılacak olan verinin dosya biçimini seçtirerek belirlenen dosya uzantısına sahip medya uzantısının varsayılan medya oynatıcısı olarak VLC üzerinde gösterilmesini sağlar.

Program, farklı ara yüz seçenekleri ve kişisel zevke göre dizayn edilmiş birbirinden değişik temaları ile kullanıcılara farklı bir medya oynatıcısı deneyimi yaşatmayı amaçlamıştır. Ayrıca ses ve video arasında eşleme ve gelişmiş altyazı desteğine sahiptir.

VLC’nin çok bilinmeyen iki özelliği ise program içinde rahatlıkla gerçekleştirilebilen; tv seyretme / radyo dinleme ve masaüstü arka planında tv, film veya video seyretme olanağıdır.

VLC Media Player ile Efekt Kullanımı

Sadece bir medya oynatıcı olmakla kalmayan VLC Medya Player, izlenmekte olan videoların veya dinlenmekte olan müziklerin kalitesini arttırmak amacıyla, kullanıcıları için farklı efektler ve ayarlar sunmaktadır. 12 kanallı bir ekolayzıra sahip olan VLC, ince ses ayarları ve özel efektlere sahiptir.

Websitesi:

https://www.videolan.org/vlc/download-windows.tr.html

1808 kez indirildi

VLC Player indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. aysun dedi ki:

    Gom player kullanıyorum lakin mobil uyumluluk sebebi ile vlc player i indirmeye karar verdim bakalım ne oacak

Windows için VLC Player indir - Ücretsiz Video İzle için YORUM YAZIN