Movie Maker indir

Movie Maker indir

Movie Maker indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.22 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.22 MB)

Movie Maker indir, Windows tabanlı çalışan program ile videolar ve fotoğraflarla uğraşmayı, güzel çalışmalar yapmayı sevenler için Movie Maker çok ideal bir programdır. Bu programı kullanmak isteyen hemen herkes basit şekilde kurulumunu tamamlamalı ve arkasından istediği gibi özelliklerine göz gezdirmelidir. Yapılması gerekenler ve özellikler kısmına göz gezdirdiğinizde Movie Maker programının gerçek anlamda işe yarar bir program olduğu dikkat çekmektedir. Bu özelliği sayesinde binlerce kişinin gözde programlarından biri olarak bilinmektedir.

Movie Maker İndir

Movie Maker için film oluşturma programı tanımı yapmak doğrudur. Microsoft tarafından üretilen bu film oluşturma programı, sahip olduğunuz fotoğrafları ya da videoları kolajlayarak istediğiniz filmi oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Movie Maker programını indirip kullanabilmek için öncelikle orijinal versiyonunu temin etmeli ve kurulumunu sağlamalısınız. İndirme işlemi son bulduktan sonra kur diyerek başlatmalı ve hemen arkasından onay vererek süreci sonlandırmalısınız. Sonrasında programı dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.

Movie Maker Özellikler

Movie Maker kendi içeriğinde temalar bulunduran bir programdır. Filminizi bu temalarla yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Bununla beraber filme özel ses ve müzikler yüklemenize izin vermekte ve var olan seslerin her birini ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadır.

Ses dalgası görüntüleme, filmi başta Facebook olmak üzere Youtube gibi platformlarda kullanabilme, çevrimiçi ses ve şarkı ekleyebilme özellikleri de programın kullanıcılarına sunduğu özelikler arasında yerini almaktadır. Bu sayede binlerce kişi Movie Maker programını kullanmaktadır.

762 kez indirildi

Movie Maker indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. sefa dedi ki:

    Aaa çok güzel beğendim

Movie Maker indir - indirZip için YORUM YAZIN