Spotify Windows indir

Spotify Windows indir

Spotify Windows indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu882 KB
ÜreticiSpotify Ltd
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (882 KB)

Spotify indir, 2008 yılından bu yana dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında yer almaktadır. 2013 yılında Türkiye’ye giriş yapan müzik dinleme uygulaması giriş yaptığı andan itibaren oldukça yoğun bir ilgi görmektedir. Geniş ve kapsamlı müzik arşivine sahip olan Spotify, milyonlarca kişinin çevrimiçi müzik dinlemesine yardımcı olmaktadır.

Tamamıyla yasal yollardan müzik dinleme, indirme ve paylaşma olanağı sağlayan uygulama büyük küçük herkese hitap etmektedir. Aradığınız müzik türlerini bulmanızı mümkün kılan Spotify pc ayrıca kişilere özel arama yapma şansı da tanımaktadır. Kimin müzik listesini görmek isterseniz aratıp görebilme, müziklerini dinleme şansınız bulunmaktadır.

Spotify İndir

Spotify indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Mobil mağazanızdan bulduktan sonra Spotify aç demeniz yeterlidir. Arkasından kendi profilinizi oluşturmanızı istemekte ve sonrasında dilediğiniz kişileri bulup takip etmenizi sağlamaktadır.

Arama butonu da oldukça geniş olan uygulamanın birkaç dakika içerisinde arama yapmaya yardımcı olduğu kelime, sanatçı, albüm ya da yıl üzerinden geniş arama yaptığı görülmektedir. Tamamıyla ücretsiz olan Spotify apk müzik dinlemeye dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uygulamadır.

676 kez indirildi
Spotify Windows indir Spotify PC - indirZip için YORUM YAZIN