Easy Video indir

Easy Video indir

Easy Video indir
LisansDeneme Sürümü
Diltr
Dosya Boyutu16.76 MB
ÜreticiAVN Media Technologies
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (16.76 MB)

Easy Video indir, Videolar üzerinde düzenleme yapma imkanı veren Easy Video, her seviyeden Windows bilgisayar kullanıcı tarafından rahatlıkla kullanılabilir bir ara yüze sahiptir. Video kesme programı kategorisinde kullanıcı dostu bir uygulama olarak ön plandadır. Uygulamanın ücretli olması kullanıcı sayısını düşürse de deneme sürümünden sonra tam sürüme geçenlerin sayısı da az değildir.

Easy Video Özellikleri

Video kesme programı ile Easy Video ile ASF, FLV, RM, AVI ve MOV uzantılı videoları kesmeniz ve düzenlemeniz mümkündür. Amatör kullanıcıların da kullanabilmesine yönelik basit bir içerik hazırlayan üreticilerin uygulama konusundaki tek olumsuz eylemleri sürükle bırak öntemini kullanmamalarıdır. Easy Video ile kesinlen videolar Flash SWF uzantısına dönüştürülebiliyor. Basit ara yüz özelleştirilerek daha kullanışlı hale getirilebiliyor. Altyazılı videolar için de destek sunan uygulamada çoklu dil desteği de bulunuyor. Uygulamanın olumsuz özelliklerinden ikisi de toplu kesme işlemlerinin desteklenmemesi ve oluşan yeni videoların isminin belirlenememesidir. Easy Video, komutları hızlı bir şekilde yerine getirime eylemini bilgisayar sistemini zorlamadan yapmaktadır.

Easy Video Nasıl Kullanılır?

Uygulamada videoyu kesmek için sadece istene başlangıç ve bitiş noktasını belirlemek yeterlidir. Belirlenen alanın ön izlemesi yapıldıktan sonra çeşitli formatlarda kayıt yapabilirsiniz. Ekranda üst kısımda göz at seçeneğinden kesim yapacağınız videoyu bulmalı ardından ikinci satırda göz at kısmından kesilen videonun nereye kaydedileceğini belirleyebilirsiniz. İşlemleri tamamlandıktan sonra Cut butonuna tıklayarak kesimi yapabilirsiniz.

942 kez indirildi
Easy Video indir için YORUM YAZIN