Camtasia Studio 8 indir

Camtasia Studio 8 indir

Camtasia Studio 8 indir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu479 MB
ÜreticiTechSmith
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (479 MB)

Camtasia Studio 8 indir, Windows video düzenleme Camtasia Studio programı sayesinde amatör kişiler bile harika videolar oluşturabiliyor ya da düzenleyebiliyor. Camtasia Studio programı da popüler bir video düzenleme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirilebilir olan Camtasia Studio Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir programdır. Video düzenleme programı içerisinde dikkat çekici birçok özellikle birlikte profesyonel bir uygulama olduğu da söylenebilir. Kaliteli, farklı, profesyonel videolar oluşturmak istiyorsanız; Camtasia Studio uygulamasını deneyebilirsiniz.

Camtasia Studio Özellikleri

Uygulama kapsamında sadece video düzenleme işlemleri yoktur. Ekran videosu kaydetme gibi farklı işlevleri de olan Camtasia Studio’da Türkçe dil desteği yoktur ama uygulama pratikliği sayesinde İngilizce olarak geliştirilmiş olan Camtasia Studio‘yu hemen herkes rahatlıkla kullanabilir. Uygulama da ekran videosu kaydederken mikrofondan faydalanarak videonuza sesli anlatımlar ekleme şansına sahipsiniz. Programın video düzenleme bölümündeki araç donanımı oldukça geniş ve kullanışlı. Kayıt yaptığınız videoları kolaylıkla kesme işlemi yaparak düzenleyebilir; videolara farklı ses kayıtları ekleyebilirsiniz.

Camtasia Studio içindeki birçok efektle videolarınızı zenginleştirebilirsiniz. Uygulamadaki kaliteli sıkıştırma özelliği ile düşük boyutlu dosyalar oluşturabilirsiniz. Ayrıca kaydedilen farklı formatlardaki videoları da bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Camtasia Studio Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanabilmeniz için 378 MB’lık program dosyasını cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Camtasia stüdio uygulamayı internette birçok sitede ücretsiz ve üye olmadan indirilebilir şekilde bulabilirsiniz. Düşük dosya boyutuyla uygulamayı saniyeler içinde cihazınıza indirebilirsiniz. Üyelik, kurulum zorluğu gibi aşamalarla uğraşmadan uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

888 kez indirildi
Camtasia Studio 8 indir için YORUM YAZIN