Gom Player İndir

Gom Player İndir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33 MB
ÜreticiGretech
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
150 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Her bilgisayarın vazgeçilmezi olan video oynatıcı programı, Gom Player ile daha kullanışlı bir deneyim sunmaktadır. Hali hazırda en çok kullanılan ses ve görüntü çözücüleri ile hazırlanmış olan program, büyük olasılıkla pekçok videoyu oynatma yeteneğine sahip olsa da, oynatılamayan videolar için kullanıcıyı yönlendirme özelliğine sahiptir.

Gom Player video oynatıcı program

Açılması istenen video ve ses dosyalarının oldukça hızlı ve güvenilir bir şekilde açılmasını sağlayan Gom Player, benzer video oynatıcı programı seçeneklerine göre daha hızlı özelliklere sahiptir. Ayrıca inmek üzere olan video dosyalarının bilgisayara indiği kadarını dahi anında gösterebilme özelliğine sahiptir. Gom player programı içerisinde kendine özgü alt yazı okuma sisteminin mevcut olması alt yazılı filmleri daha kaliteli bir şekilde izlemeyi mümkün hale getirmektedir. Kurulumu oldukça kolay olan ve kullanıcısına rahat bir kullanım keyfi sunan video oynatıcı programı olarak en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Gom Player Nasıl Kullanılır?

Bilgisayar üzerinden film izlemek isteyenler için ideal özellikleri ile kullanım rahatlığı sunan Gom Player, Türkçe dil seçeneği sayesinde kullanım rahatlığını katlamaktadır. Bilgisayarında video ya da film izlemek için Gom Player’i tercih edenlerin diğer codec paketlerini yeniden yüklemeye ihtiyaçları yoktur. Bu program içerisinde var olan paket yazılımlar tek başına video ve filmi sorunsuz oynatmak için gerekli tüm özelliklere sahip olarak kullanıma sunulmuştur.

 

150 kez indirildi
Gom Player İndir için YORUM YAZIN