KMPlayer indir

KMPlayer indir

KMPlayer indir
LisansÜcretsiz / Reklamlı
DilTürkçe
Dosya Boyutu36 MB
ÜreticiKMPlayer.com
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (36 MB)

KMPlayer; pek çok farklı video formatına destek vermekte olan, bilgisayarların sabit diskleri üzerinde yer almakta olup ses ve video dosyalarının sorunsuz bir şekilde oynatılabilmesini sağlayan, ayrıca altyazı ve screenshot (ekran görüntüsü) alabilme özelliği de bulunan gelişmiş özelliklere sahip bir multimedya oynatıcısıdır. Özellikle kolay kullanımı, ücretsiz oluşu ve ek özelliklerinden dolayı diğer multimedya oynatıcılardan çok daha fazla tercih edilen bir uygulamadır.

KMPlayer’ın Kurulumu ve Kullanımı Nasıldır?

KMPlayer indir piyasadaki diğer multimedya oynatıcılarının aksine pek çok dosya formatını desteklemektedir. Bu desteklediği dosya biçimlerinin çeşitliliği sayesinde hemen hemen her tür video formatını oynatma işlemini gerçekleştirir. Program internet üzerinden ücretsiz olarak bilgisayara indikten sonra oldukça düşük boyutlu bir yer tutar ve kullanıcının programı kendi dilediği şekilde özelleştirmesine olanak sağlar.

Kolay kullanım niteliği sayesinde menüsü üzerinden herhangi bir formatı tekrardan boyutlandırma ya da ayrı kontrol panelleri olan kodeklerin düzenlenmesi konusunda pek çok farklı çeşide sahiptir.

KMPlayer’ın Diğer Kullanım Alanları Nelerdir?

KMPlayer bir multimedya oynatıcı başarılı bir program. Ancak bu özelliğinin haricinde son derece iyi bir şekilde çalışmakta olan video çekme aracı olarak kabul edilmekte. Kaynak kullanımı hafiftir ve kullanıcının istekleri doğrultusunda dilediği özelleştirmeyi yapabileceği geniş çeşitlilik sunar. Sürekli gelen güncelleştirmeleri sayesinde KMPlayer; çok daha fazla dosya çeşidini desteklemeye başlamış ve bu özelliği sayesinde de piyasadaki en iyi multimedya oynatıcıları arasında yer almaya başlamıştır.

1116 kez indirildi
Etiketler:
KMPlayer indir Video Oynatıcı - indirZip için YORUM YAZIN