Lollipop Screen Recorder apk indir

Lollipop Screen Recorder apk indir

Lollipop Screen Recorder apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.5 MB)Android için indirApk indir

Lollipop Screen Recorder apk indir, ekranda gerçekleştirmiş olduğunuz her şeyi kayıt altına almanıza yardımcı olan özel android video resim çekim uygulamadır. Lollipop Screen Recorder Ekranda oyun oynarken, çekim yaparken akış halinde olan her şeyi kolaylıkla kaydedebilme şansınız bulunmaktadır.

Video kayıt uygulaması olarak da tanımlanan Lollipop Screen Recorder kolayca kullanılabilmektedir. Basit bir arayüzü olduğu için kullanım konusunda herhangi bir zorluk yaratmamaktadır. İndirdikten sonra çalışma prensibini anlamak en fazla 2 dakikanızı alacaktır. Sonrasında ekranda yapmış olduğunuz hareketlerin her birini kolaylıkla kaydedebilmeniz mümkündür.

Lollipop Screen Recorder Apk İndir

Lollipop Screen Recorder apk indirmek için uygulama marketinizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Uygulama için ekran video kayıt uygulaması demek de doğru olacaktır. Piyasada birçok muadili olmasına karşın bu uygulamanın çok daha ideal, kullanışlı olduğunu söylemek mümkündür.

Android işletimli tabletler de cep telefonları da Lollipop Screen Recorder apk kullanmak için idealdir. Dilediğiniz zaman uygulamayı indirip istediğiniz şekilde kullanabilir, eğlenceli vakit geçirme şansı elde edebilirsiniz. Uygulama sayesinde kayıt altına almak istediğiniz ekranı kolayca yakalayabilirsiniz.

504 kez indirildi
Lollipop Screen Recorder apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN