VLC Player indir

VLC Player indir

VLC Player indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiVideolabs
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

VLC Player indir, iyi bir medya oynatıcısına ihtiyacı olanlar için en sık önerilen Android ücretsiz uygulamalardandır. VLC Player gelişen teknoloji ile birlikte medya oynatma uygulaması olarak her uygulamanın farklı özelliklerle gündeme geldiği görülmektedir. Bunun yanında kendini devamlı yenileyen bu özel uygulamadan kullanan herkesin memnun kaldığı görülmektedir.

VLC Player android uygulamasını indirdikten sonra popüler olan medya oynatıcına sahipsiniz demektir. Bu noktadan sonra ister dilediğiniz müziği dinler isterseniz istediğiniz herhangi bir filmi sorunsuz şekilde izlersiniz.

VLC Player Mobil İndir

VLC Player medya oynatma uygulaması, başlangıçta bir program olarak yalnızca masaüstü bilgisayarlarda ve laptoplarda kullanılmaktaydı. Sonrasında geliştirilmesinin ardından uygulama versiyon şeklinde android cihazlara uyarlamıştır. Bugün android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde sorunsuz şekilde bu uygulamayı kullanabilmek mümkündür.

Android işletim sisteminize medya oynatma uygulamasını indirmek için mobil markete gidip tıklamanız yeterli kabul edilmektedir. Sonrasında indir ve aç diyerek uygulamayı en basit şekilde açabilmeniz mümkündür.

VLC Player Android Özellikler

Ücretsiz VLC Player, düşük kaynak kullanımı ile en çok dikkat çeken özelliklere sahiptir. Çok fazla şarj tüketmeden kullanabileceğiniz bu uygulama bununla beraber kendi kitaplığınızı, video listenizi ya da film menünüzü oluşturmanıza izin vermektedir. Bunlarla birlikte alt yazı desteği de bulunan uygulamayı sorunsuz şekilde kullanabilmek, takılmadan akışkan şekilde hizmet alabilmek de mümkündür.

İnternet radyolarını da dinlemeye izin veren medya oynatma uygulaması bu açıdan da büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

585 kez indirildi
VLC Player Android indir VLC Oynatıcı - indirZip için YORUM YAZIN