Gom Player Android indir

Gom Player Android indir

Gom Player Android indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (33.00 MB)Android için indiriOS için indir

Gom Player indir, Bilgisayarlarda görmeye alışkın olduğunuz medya oynatma programının android mobil versiyonudur. Gom player cep telefonunuzun sahip olduğu mobil medya oynatma uygulaması sizin için yeterli değilse bu durumda yeni bir medya oynatma uygulaması temin etmeniz gerekmektedir. Bu noktada size yardımcı olabilecek en profesyonel uygulamaysa Gom Player olacaktır. En kaliteli, hızlı ve cihazla en uyumlu çalışmayı sergileyen medya oynatma uygulaması olarak Gom Player muadillerinden farklı pek çok avantaja sahiptir.

Gom Player İndir

Gom Player Android uygulamasını cep telefonlarınıza indirebileceğiniz gibi tabletlerinize de indirebilirsiniz. Müzik dinlemek, video izlemek ya da daha uzun süreli film izlemek isterseniz cep telefonlarınızdan da tabletlerinizden de Gom Player adımını atabilirsiniz.

Gom Player uygulamasını indirebilmek için yapmanız gereken ilk iş, mobil markete uğramaktır. Mobil marketinizin arama bölümüne uygulamanın adını girdiğinizde onay vermenizi bekleyecek ve sonrasında bulup indirmeye başlayacaktır. Hemen arkasından aç dedikten sonra uygulama aktif şekilde kullanılmaya başlanacaktır.

Gom Player Özellikler

Gom Player uygulamasının en büyük avantajlarından biri alt yazıya yardımcı olmasıdır. Pek çok uygulamada olmayan bu durum bu uygulamada kolaylık sağlamaktadır.

360 derecelik videoları oynatma, ileri seviyede ayarlara sahip olma, kolay kullanılabilir arayüz ile Gom Player uygulamasının çok başarılı bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür. Uygulamanın ayrıca MP4 formatının da aralarında olduğu pek çok dosya türünü oynatabilmesi de büyük bir avantaj olarak değerlendirilmektedir.

Gom player
719 kez indirildi
Gom Player Android Player indir için YORUM YAZIN