Site Engelleme Programı indir

Site Engelleme Programı indir

Site Engelleme Programı indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu702.14 kb
ÜreticiHasancan Zubaroğlu
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (702.14 kb)

Site Engelleme Programı indir, İnternet üzerine faydalı olan siteler kadar rahatsız edici ya da tercih edilmeyen bazı sitelerin istem dışı ziyaret ediliyor olması kullanıcıların faydalı olan programlara ihtiyaçlarını artırmaktadır. Bu noktada etkili özelliklere sahip olan Site engelle programı, girilmesi istenmeyen sitelerin sınırsız olarak engellenmesini sağlayan kolay ve kullanışlı bir programdır. Kolay bir yapıya sahip olması herhangi bir siteyi engellemek isteyen herkesin Site Engelle ile kurtulmalarını sağlamaktadır.

Site Engelleme Programı Ne İşe Yarar?

Ücretsiz bir site engelleme programı olan site engelle, ziyaret edilen siteler arasında yer alması istenmeyen sitelerin engellenmesi konusunda bilgisayar kullanıcılarına yardımcı olan bir programdır. Çocuklarının internette güvenli gezdiklerinden emin olmak isteyen aileler için oldukça faydalı bir program olarak, anne babalar diledikleri siteleri Site Engelle ile engelleyebilmektedir.

Site Engelle Nasıl Kullanılır?

Kurulumu ve kullanımı oldukça basit site engelleme programı olan bu yazılımı bilgisayar kullanıcıları birkaç adımda bilgisayarlarına kurarak hemen kullanmaya başlamaları mümkündür. Türkçe ve ücretsiz olmasının yanı sıra, her yaştan bilgisayar kullanıcısı Site Engelle sayesinde, internette daha güvenli ve rahat gezinebilir. İnternet siteleri arasında tercih yapabilme olanağı sunan program sayesinde, tercih edilmeyen siteler engellenerek girilecek site tercihleri arasından kaldırılmaktadır. En çok bilgisayar başında uzun zaman geçiren çocukların aileleri tarafından faydalı bulunan program bilgisayarları zararlı virüslerden de dolaylı olarak koruma özelliğine sahip niteliktedir.

1169 kez indirildi
Etiketler:
Site Engelleme Programı indir - indirZip için YORUM YAZIN