KingRoot indir

KingRoot indir

KingRoot indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.2 MB
ÜreticiKingroot
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (17.2 MB)Android için indir

Android Mobil Cihazlara Root Atma uygulaması

KingRoot indir, android işletim sistemine sahip cep telefonlarına root atmak istediğinizde kullanılmaktadır. KingRoot aynı şekilde telefonlarınızın kusursuz çalışmasını sağlayacak bir uygulama bulduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Bir telefona root atmak istediğinizde bilgisayara ihtiyaç duymadan bunu yapabilmeniz büyük bir şanstır. KingRoot bu bakımdan faydalı bir uygulama olarak kabul edilmektedir. Tamamıyla ücretsiz şekilde hizmet veren root atma uygulaması aynı zamanda hızlı ve kolaydır. Bu alanda herhangi bir tecrübesi olmayan kişiler dahi kolayca uygulamayı tercih edebilmektedir. 

KingRoot Özellikleri

KingRoot uygulamasının bu kadar çok kişi tarafından tercih edilmesinin altında hızlı ve sorunsuz çalışması yatmaktadır. Birçok android root atma uygulamasında yaşanan aksiliklerin hiçbiri bu uygulamada bulunmamaktadır. Dolayısıyla bu uygulamayı iyi kullanmak büyük bir önem taşımaktadır.

Kingroot pc uygulamayı indirdikten hemen sonra ekrana gelen get now yazısına tıklarsanız root atma işleminin başladığını görebilirsiniz. İlerlemeyi yüzdelik olarak sizlere gösteren uygulama, sonuçlandığında tamamlanmış olacaktır. Emin olmak için kontrol etmeyi tercih edebilirsiniz. Root atma uygulamalarını kontrol edebilmek için cep telefonlarına başka bir uygulama indirmek gerekmektedir.

927 kez indirildi

KingRoot indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Peteroboync dedi ki:

    harika tavsiye ediyorum

KingRoot Pc indir - KingRoot Root Atma için YORUM YAZIN