Simpler Apk indir

Simpler Apk indir

Simpler Apk indir
Lisans2.20.264
DilTürkçe
Dosya Boyutu69.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Simpler apk indir, Simpler android mobil uygulaması günlük hayatınızı organize etmek açısından çok büyük yarar sağlayacaktır. Simpler apk ile Adresleri düzene sokma konusunda zorluk yaşıyorsanız hayatınızı kolaylaştıracak bu uygulamayı kesinlikle tercih etmelisiniz. Simpler apk sayesinde belli bir düzen dâhilinde not alabileceğiniz, adres defteri uygulaması işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Aradığınız kişiye daha kolay ulaşmak, dakikalarca adres aramak yerine bu uygulama sayesinde süreci çok daha kısa ve verimli değerlendirebilirsiniz.

Simpler apk uygulaması indirenler uygulamanın son derece güçlü ve profesyonel şekilde hazırlandığını dile getirmektedir. Kullanım konusunda sade ve açık net bir yol izleyen tasarımı, işinizi kolay kılmak açısından yararlı olmaktadır.

Simpler Apk İndir

Simpler apk indirmek istediğiniz zaman android cihazınıza indirmelisiniz. Mobil uygulama marketten kolayca bulabileceğiniz bu uygulamayı birkaç dakika içinde indirip arkasından hemen açabilirsiniz. Açtıktan sonra dilediğinizi not edebilir, sade ve basit arayüzü istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Sahip olduğu rengârenk temalarla sıkılmadan kullanabileceğiniz Simpler uygulaması kendi zevkinize göre tasarlanabilme özelliğine sahiptir. Üstelik Simpler indirip kullanmak tamamıyla ücretsiz olduğu için dilediğiniz zaman kullanabilmeniz de mümkün olmaktadır.

693 kez indirildi
Simpler Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN