Vodafone Yanımda indir

Vodafone Yanımda indir

Vodafone Yanımda indir
Lisans1.6.1
DilTürkçe
Dosya Boyutu13.00 MB
ÜreticiVodafone
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce

Android iphone Vodafone Uygulaması

Vodafone Yanımda indir, Vodafone hat sahiplerinin android kullanıcılarına sunduğu Vodafone Yanımda bireysel online işlem uygulamasıdır. Hattınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi bu uygulama üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. En fazla birkaç dakikanızı alacak ve bayilere gitmenize gerek kalmadan tüm işlemleri tamamlamanızı mümkün kılacaktır.

Vodafone Yanımda android uygulaması sayesinde faturalı ya da faturasız hat detaylarını edinebilirsiniz. TL gönderme, fatura ödeme, fatura dokümanlarını görme, alternatif tarifler hakkında fikir edinme gibi pek çok açıdan yardımcı olan nitelikli bir uygulamadır. Bu bakımdan donanımlı bir operatör uygulamasına ihtiyacınız varsa Vodafone Yanımda iyi bir alternatif olacaktır.

Vodafone Yanımda Özellikleri

Operatör uygulaması olan Vodafone Yanımda’yı tercih ettiyseniz android işletim sistemine sahip cep telefonunuza kolayca indirebilirsiniz. Mobil marketten bulup indirdiğiniz uygulama birkaç dakika içinde aktif olacaktır. Girişi yapabilmek için Vodafone yanımda şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Şifreniz yoksa S yazıp 7000’e gönderebilirsiniz birkaç dakika içinde şifreniz size özel olarak gönderilecektir.

Android veya iphone uygulamaya giriş yaptıktan sonra Vodafone dünyasında istediğiniz gibi gezintiye çıkabilirsiniz. Hattınızla ilgili gerçekleştirmek istediğiniz her şeyi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden online olarak hizmet almak isteyenler https://www.vodafone.com.tr/Servisler/online-self-servis.php adresinden faydalanabilir.

2186 kez indirildi
Vodafone Yanımda (Android) Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN