Lucky Patcher (APK) indir

Lucky Patcher (APK) indir

Lucky Patcher (APK) indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu5.3 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.3 MB)Apk indir

Lucky Patcher (APK) indir, android sistem dosyalarına hâkim olmak isteyen kullanıcılara hitap etmektedir. Cihazınızda android dosyaları bulmakta zorlanabilirsiniz. Bunun için Lucky Patcher (APK) uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. İndirdikten hemen sonra kullanıp dosyalar hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

Birçok açıdan kapsamlı ve karmaşık gibi görünen android dosya uygulaması aslında göründüğü kadar zor değildir. Son derece pratik bir kullanımı olduğu için kullananların her biri istedikleri işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleştirebilmektedir.

Lucky Patcher apk uygulamayı indirip kullanabilmeniz için cihazınızın rootlanmış olması gerekmektedir. Bu bakımdan cihazınızın garanti süresi son bulmuşsa root atabilir daha sonra android dosya uygulamasını indirebilirsiniz.

Lucky Patcher (APK) Özellikleri

Daha önce root atılmış bir cep telefonuna Lucky Patcher apk uygulamasını indirdikten hemen sonra sistem karşınıza çıkacaktır. Cihaza yüklenmiş olan tüm uygulamaların bütün dosyalarını bu sistem üzerinde görebilmek mümkündür. Bu noktada tercih ederseniz oyun dosyaları üzerinde değişiklik yapma hakkınız dahi bulunmaktadır.

Uygulama pek çok açıdan android cihaz üzerinde daha çok kontrol sahibi olmanızı sağlamaktadır.

1423 kez indirildi
Lucky Patcher Android (APK) indir - indirZip için YORUM YAZIN