TKGM Parsel Sorgu indir

TKGM Parsel Sorgu indir

TKGM Parsel Sorgu indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiTapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

TKGM Parsel Sorgu indir, android işletim sistemine sahip cep telefonları ya da tabletler üzerinden sorgulama yapabileceğiniz bir uygulamadır. Bu açıdan cep telefonlarınıza da tabletlerinize de herhangi bir sorun oluşmadan kolaylıkla indirebilirsiniz.

Uygulama parsel sorgulama uygulaması olarak bilinmekte ve resmi nitelikli uygulamalar kategorisine girmektedir. Bu bakımdan güvenilir bir uygulama olarak binlerce kişi tarafından tercih edilmektedir.

Kriterlerinizi girip kolaylıkla sorgulamayı gerçekleştirebileceğiniz android parsel sorgulama uygulaması herhangi bir ücret talep etmemektedir. Hiçbir ücret ödemeden aynı şekilde üyelik oluşturmanıza dahi gerek olmadan kullanılması mümkün olmaktadır.

Parsel sorgu uygulamasının en iyi özelliği alacağınız yerin pafta ada numarası ile alacağınız yere giderketen canlı konum sayesinde arazinin sınırımı tam olarak alacağınız yeri ada pafta numarasını doğrulayarak karşı tarafın herhangi bir sahtekarlık yapıp yapmadığını keşfedebiliyorsunuz. ve alacağınız yerin tam özelliklerini görmüş oluyorsunuz.

TKGM Parsel Sorgu Özellikleri

TKGM Parsel Sorgu iphone, Türkiye’de parsel sorgulama yapabileceğiniz tek resmi uygulamadır. Bu bakımdan niteliklerini iyi bilmek ve öğrendikten sonra sık sık kullanmak işlerinizi kolaylaştıracaktır.

TKGM Parsel Sorgu İl, ilçe, koordinat bilgisi, ada ölçüleri, yüz ölçüm detayları gibi pek çok bilgiyi yalnızca birkaç dakika içinde elde etmeniz mümkündür. Sizin belirlediğiniz kriterlerde sizin istediğiniz kurallarla yer alan detaylar anında cep telefonunuzda ya da tabletinizde yerini alacaktır. Aktif internet bağlantısı ile uygulamanın tadını çıkarmanız mümkündür.

1121 kez indirildi
TKGM Android Parsel Sorgu indir için YORUM YAZIN