Rules Of Survival PC indir

Rules Of Survival PC indir

Rules Of Survival PC indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.6 GB
ÜreticiNetEase Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.6 GB)

Rules of Survival pc indir, Windows için 2017 yılında piyasaya sürülmüş bir oyundur. Rules Of Survival NetEase tarafından geliştirilen oyun bir tür battle royale oyunudur. Çeşitli platformlarda indirilebilen oyunun milyonlarca kullanıcısı vardır. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Rules of Survival Windows aksiyon oyunları içinde sevilen bir oyun olarak isim yapmıştır. 120 oyuncuyla birlikte online olarak oynayabileceğiniz oyunu nişancı oyunu olarak tanımlamak da mümkündür. Hayatta kalan son oyuncunun kazandığı oyun PUBG’den esinlenerek geliştirilmiştir.

Rules Of Survival Nasıl İndirilir?

Rules of Survival‘i indirmek için işletim sisteminize uygun uygulama marketini açmanız gerekmektedir. Uygulama marketinde arama bölümüne Rules of Survival yazarak oyun sayfasına ulaşabilirsiniz. Oyun sayfasında oyuna yönelik tüm bilgileri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve indir butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Oyunu hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan doğrudan indirmeye başlayabilirsiniz. Oyun birkaç saniye içinde cihazınıza inmiş olacaktır. İnternet bağlantınızın kalitesine bağlı olarak bu süre bazı cihazlarda daha uzun olabilir.

Rules of Survival Windows Pc Nasıl Oynanır?

Rules of Survival pc oyununda kontroller oldukça klasiktir. Sol tarafta yer alan yönlendirme tuşlarıyla karakterinize yön verebilirsiniz. Ekranın sağ tarafındaki düğmelerle de ateş etme, zıplama, eğilme gibi hareketleri gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir silaha, kutuya, araca yaklaşırsanız; düğmelere basarak bunlarla iletişime geçebilirsiniz. Ekranın üst köşesinde ayrıca bir harita bulunmaktadır. Adanın haritası sayesinde oyunu yönlendirmeniz daha kolay olacaktır. Hem hayatta kalmak için kaçmalı hem kendinizi geliştirmelisiniz.

1368 kez indirildi
Rules Of Survival PC indir - indirZip için YORUM YAZIN