Cars: Fast as Lightning indir

Cars: Fast as Lightning indir

Cars: Fast as Lightning indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Cars: Fast as Lightning oyunu indir, Arabalar animasyonunun oyuna uyarlanmış hali olarak karşınıza çıkmaktadır. Arabalar: Şimşek Hızı versiyonun tam anlamıyla başarılı şekilde aktarılmış hali olan oyunda, filmin karakterlerini yeni bir yarış beklemektedir. Araba yarışları sevenler için oldukça eğlenceli olan bu oyun hem keyif almayı hem de zaman içerisinde heyecanla yarışta birinci olmayı amaç edinmektedir.

Yalnızca yarış temeline dayanmayan oyunda aynı zamanda belli bir tema ve konu da bulunmaktadır. Bu bakımdan animasyondan örnekler alınması son derece etkili olmuştur.

Cars: Fast as Lightning windows 8.1 İndir

Cars: Fast as Lightning oyunu tamamıyla ücretsiz şekilde indirilip oynanabilen bir oyundur. Windows işletim sistemine sahip olan cihazlarda kolaylıkla oynayabileceğiniz oyunu sorunsuz şekilde indirebilmeniz mümkündür. Birkaç dakika içinde indikten sonra oyunda bir profil oluşturmanız istenmektedir. Oluşturduğunuz profille aracınızı sahaya sürebilir böylece yarışa kolaylıkla başlayabilirsiniz.

Cars: Fast as Lightning Özellikler

Cars: Fast as Lightning oyununda ilgi çekici birçok araba karakteri sizleri beklemektedir. Araçların sabit olmak yerine geliştirilebilir ve hızlandırılabilir olması da ayrıca özel bir durumdur. Bu durumla beraber yarışmacı olarak kendi yarış pistinizi kendiniz de hazırlayabilirsiniz.

Oyunda dikkat çeken bir başka unsur kasabayı özelleştirebilir olmanızdır. Luigi’nin Lastik Evi başta olmak üzere 30 interaktif bina ile kasabayı dilediğiniz gibi hazırlayabilme şansınız vardır. Bu şekilde oyun çok daha keyifli olacaktır.

1632 kez indirildi
Cars: Fast as Lightning Windows 8.1 indir - indirZip için YORUM YAZIN