Free Fire – Battlegrounds indir

Free Fire – Battlegrounds indir

Free Fire – Battlegrounds indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiBluehole
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Free Fire – Battlegrounds indir oyunu bağımlılık yapan, eğlenceli oyunlardan bir tanesidir. Diğer oyunlardan farklı olarak cihaz hafızasını daha az işgal eder. Ayrıca cihazınızı zorlamadan oyun keyfini yaşamanıza imkân verir. Pratik bir oyun olduğu için herkes bu oyunu oynamaktan keyif alır. Free Fire – Battlegrounds PUBG’den esinlenilerek geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunu cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.

Free Fire – Battlegrounds Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemli mobil cihazlarınıza Play Store’ye girerek Free Fire – Battlegrounds oyununu indirebilirsiniz. Arama bölümüne oyun adını yazarak saniyeler içinde oyunu bulabilirsiniz. Oyun sayfasında oyuna yönelik detayları görebilir, yorumları okuyabilirsiniz. İndir butonuna dokunarak indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. Oyun boyutu küçük olduğundan internetinizden fazla harcamadan, saniyeler içinde oyunu indirmiş olacaksınız. Oyun indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum gerekmeden hemen oynanabilir.

Free Fire – Battlegrounds Nasıl Oynanır?

Free Fire – Battlegrounds oyununda 50 oyuncuyla birlikte bulunacağınız adada silah ve araçları kullanarak savaştan başarıyla çıkmanız gerekiyor. Oyunda hayatta kalan son oyuncu oyunu başarıyla tamamlamış olacaktır. Oyunda kontroller de oldukça basittir ve rahatlıkla kullanılabilecek şekilde yerleştirilmiştir. PUBG Mobile Lite APKOyunun en önemli özelliklerinden birisi de hızlı olmasıdır. Yarım saat vakit kaybetmek yerine 15 dakikalık turlar sayesinde daha çok oyun daha çok heyecan yaşayabilirsiniz. Oyunda savaşmadan önce hayatta kalmak ve saldırılırdan kurtulmak için çalışmalısınız.

1308 kez indirildi
Battlegrounds PC indir - indirZip için YORUM YAZIN