Uygulama Paylaş indir

Uygulama Paylaş indir

Uygulama Paylaş indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.00 MB
ÜreticiZerone Mobile
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.00 MB)Android için indir

Uygulama Paylaş indir, cep telefonunuzda yer alan herhangi bir uygulamayı arkadaşınızla paylaşmanıza yardımcı olan uygulamalardandır. Bu uygulamayı tercih edip cihazınıza indirmeniz halinde sizin telefonunuzda her ne varsa aynı şekilde arkadaşınızın telefonuna da aktarılabilmektedir. Çok da zor olmayan bu işlemin sayesinde tüm uygulamalar, kolaylıkla transfer edilebilmektedir.

Uygulamaların birçoğu mobil marketlerde kolaylıkla görülüp bulunabilmektedir ancak bazılarını bulmak tahmin edildiğinden çok daha zor olmaktadır. Bu nedenle gönderebilecek birini bulmak, transfer edebilmek büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Uygulama Paylaş uygulaması sayesinde dakikalarca aramaya gerek kalmadan uygulama size de gönderilebilmektedir.

Uygulama Paylaş İndir

Uygulama Paylaş android isimli uygulamayı cep telefonunuza indirebilmek için önce mobil marketinize girmelisiniz. Birçok cihazın Play Store bünyesinde uygulamayı bulabilmesi mümkündür. Alternatif mobil market uygulaması olanlar ise aratarak kısa süre içerisinde uygulama paylaşma uygulamasını kolayca bulabilmektedir.  

Uygulama indirmeye başlandıktan sonra birkaç dakika içinde son bulmaktadır. Sonrasında aç demeniz, kullanmanız için yeterli olmaktadır. Pratik bir kullanım alanı olduğu için çok da zorlanmadan basit şekilde transfer işlemini tamamlamanız mümkün olmaktadır.

Uygulama Paylaş Özellikler

Uygulama paylaşma uygulaması olarak bilinen Uygulama Paylaş; dropbox, bluetooth, Facebook, Twitter, e-posta ve drive gibi pek çok alanda transfer edebilmeyi mümkün kılmaktadır. Bu alanların hangisinden göndermek isterseniz dilediğiniz uygulamayı gönderebilirsiniz. Benzerlerinin aksine uygulama paylaşma uygulaması son derece hızlı ve bir o kadar da pratiktir. Bu bakımdan transfer için hangi yöntemi kullanacağınıza karar vermek zamanınızı almamalıdır. Birkaç dakika içinde dilediğiniz gibi işlem tamamlanacak ve atmak istediğiniz uygulama karşınızdakine gidecektir.

Uygulama Paylaş Kullan

Uygulama Paylaş isimli uygulamayı kullanırken link ya da apk doysa gönderimi yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde karşınızdaki, göndermiş olduğunuza tıklayacak ve ihtiyacı olan uygulamayı cep telefonunda kolayca bulabilecektir. Cache özelliği olarak bilinen özellikle bu uygulama sayesinde çok daha hızlı şekilde işlem yapabilmek mümkün olmaktadır.

Ücretsiz bir şekilde kullanılabilen bu uygulama, tercih edilmesi halinde satın da alınabilmektedir. Satın alınan pro versiyonla 100 MB’den daha büyük olan uygulamaları da paylaşabilmek mümkün olmakta, kullanım alanı biraz daha genişlemektedir.

953 kez indirildi
Android Uygulama Paylaş Yazılımı indir - indirZip için YORUM YAZIN