Google Play (APK) indir

Google Play (APK) indir

Google Play (APK) indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.90 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Android uygulama indirmek için Google Play sitesinden indir

Google Play (APK) indir,  android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için kullanılan oldukça verimli bir uygulamadır. Android cihaz sahibi bireyler istedikleri zaman birkaç dakika içinde uygulama indirip kolayca kullanabilmektedirler. Bir uygulama mağazası olarak bilinen Google Play Store hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalara yer vermektedir.

Yalnızca indirme işlemleri için değil aynı zamanda tanıtma işlemleri için de bu uygulama tercih edilmektedir. Merak ettiğiniz, denemeyi düşündüğünüz birçok uygulamayı bu mağazada bulabilirsiniz.

Google Play (APK) Özellikleri

Google Play (APK), telif hakları olan bir uygulamadır. Bu nedenle önce APK dosyasını cihazınıza indirmeli sonrasında uygulamayı kurmalısınız. Arkasından sahip olduğunuz oturum üzerinden giriş yapabilirsiniz.

Google play apk birçok açıdan en zengin uygulama mağazası olarak bilinen Play Store apk her geçen gün kendini yenilemektedir. Bugün herhangi bir uygulamayı arattığınızda sadece o uygulamayı değil aynı zamanda benzeri uygulamaları da size sunmaktadır. Her uygulamanın ne kadar indirildiğini kaç puan aldığını ve kimlerin ne yorumlar yaptığını mağaza içinde kolayca görebilirsiniz.

1468 kez indirildi
Google Play (APK) Android indir - indirSon için YORUM YAZIN