Aptoide Apk indir

Aptoide Apk indir

Aptoide Apk indir
Lisans9.1.0.0
Dilingilizce
Dosya Boyutu19.30 MB
ÜreticiAptoide
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (19.30 MB)Android için indirApk indir

Aptoide Apk indir, binlerce uygulamaya ev sahipliği yapan son derece kapsamlı android uygulama indirme mağazadır. Aptoide apk Play Store üzerinden işlem yapmak sizin için yeterli gelmiyorsa yeni bir uygulamayı tercih edebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde birkaç dakika içinde aradığınız niteliklere uygun pek çok uygulama alternatifini karşınızda bulabilirsiniz. Play Store birçok kişi için sınırlı ve kısıtlı bulunmaktadır. Bu nedenle Aptoide uygulamasına göz gezdirmeniz avantaj sağlayacaktır.

Bir uygulama mağazası olarak hızlı ve son derece anlaşılır bir içeriğe sahip olan Aptoide özellikle her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Büyük küçük herkes uygulama sayesinde aradığını kolayca bulabilecektir.

Aptoide Nedir Özellikleri

Aptoide apk uygulama mağazası, sıkı bir denetlemeye sahiptir. Bu denetlemesi sayesinde gereksiz ve niteliksiz uygulamalara yer vermediğini söylemek mümkündür. Özellikle yüksek puan almış, kullanıcı yorumlarında övgü kazanmış olan uygulamalara söz hakkı verilmektedir. Bu sayede uygulamalar arasından size en iyi hizmet edecek olanı tercih etmeniz mümkündür.

Yeni ve son derece yenilikçi bir uygulama olan Aptoide bu özelliği sayesinde dönemsel güncellemelerden de artı puan almaktadır.

3189 kez indirildi
Aptoide Apk indir - Aptoide indirZip için YORUM YAZIN