Savefrom.net indir

Savefrom.net indir

Savefrom.net indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.88 MB
ÜreticiSavefrom.net
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.88 MB)

Savefrom.net programı indir, tarayıcı üzerinden kullanılabilecek bir video indirme programıdır. Gün içinde zamanınızı video izleyerek geçiriyorsanız internette bulunmak yerine cihazınızda depolayabilirsiniz. Yalnızca birkaç dakikanızı alacak olan bu işlem sayesinde video elinizin altında olacak ve dilediğiniz zaman izleme şansı elde edebileceksiniz.

Çoğu zaman bilgisayara video indirmek için 3. bir yazılım indirme sıkıntısı doğmaktadır. Savefrom.net programı sayesinde bu sıkıntıyı geride bırakmak mümkündür. Web tarayıcınız aracılığıyla bu programı birkaç dakikada indirip herhangi bir sorun yaşamadan aktif kılabilirsiniz. Üstelik bilgisayarı zorlayan bir yapısı da yoktur.

Savefrom.net Özellikleri

Savefrom.net, video indirme programı bilgisayarınızın farklı programlarla kalabalıklaştırılmadan video indirmesini sağlamaktadır.

YouTube üzerinde bir video açıkken bağlantı linkini kopyalamanız gerekmektedir. Sonrasında programın üzerine bırakmanız indirmeye başlaması için yeterli olmaktadır. Dünya üzerinden en çok video bulunduran kanal YouTube’dir. Video indirme programının YouTube üzerinden çalışması bu bakımdan büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bunun yanında herhangi bir güvenlik sorunu da ortaya çıkarmamaktadır. Tercih eden kişiler videoları indirmek yerine yalnızca ses dosyası olarak da kullanabilmektedir. Özellikle klip tercih etmeden müzik dinlemek için iyi bir tercihtir.

2013 kez indirildi
Savefrom.net indir - Savefrom Android Video indirme için YORUM YAZIN