Gta Vice City Tofaş Şahin Yaması indir

Gta Vice City Tofaş Şahin Yaması indir

Gta Vice City Tofaş Şahin Yaması indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu85.93 MB
ÜreticiGTA Vice City Türk
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (85.93 MB)

Gta Vice City Tofaş Şahin Yaması indir, Piyasaya sürülmesinin üzerinden oldukça uzun zaman geçmiş olsa da kendine has oyuncu kitlesinde bir şey eksiltmemeyi başarabilmiş nadir ve efsaneoyunlardan biri şüphesiz ki GTA Vice City, yani Grand Theft Auto Vice City’dir.Uzun yıllar öncenin Miami sokaklarında geçmekte olan aksiyon macera video oyunu, hapisten yeni çıkmış bir mafya üyesinin tekrar kendini kanıtlama ve yükselme çabasını konu almıştır. Ancak oyun sadece görevlerden oluşmakla kalmamış grafikleri ve Miami sokaklarının büyüleyiciliği ile de dikkat çekmeyi ve gönüllerde taht kurmayı başarmıştır. Oyunun tek olumsuz özelliği ise, İngilizce dil seçeneği olmasıdır. AncakTürkçeleştirildiğitakdirde; GTA Vice City Tofaş Şahin Yaması benzeri birçok eklenti oyuna dâhil olmaktadır.

GTA Vice City Tofaş Şahin Yaması Nedir?

GTA Vice City Tofaş Şahin Yaması, GTA Vice City Türkçe yamanın oyunüzerine eklenti şeklinde kurulması ile beraber direk olarak oyunda kullanılmaya başlanabilecek bir özellik olarak dikkat çekmektedir. Oyun ara yüzü ve kullanıcı dilinin Türkçeolmasının yanı sıra bu eklenti sayesinde, şehirde ve trafikte gördüğünüz araçların aşina olduğunuz modeller ile değiştiği de gözlenebilir.

GTA Vice City Tofaş Şahin Yaması Nasıl Kurulur?

Aksiyon macera video oyunu, türünün en başarılı ve ses getiren örneklerinden GTA Vice City Türkçe sürümüne internetüzerinden kolayca ulaşmak ve yükleme yapmak mümkündür.

 

 

20421 kez indirildi
Etiketler:

Gta Vice City Tofaş Şahin Yaması indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  OYUN BOZULMASIN VİRÜSLÜMÜÜ AQ BU MOD

 2. .... dedi ki:

  şifre ney

 3. Anonim dedi ki:

  tttt

 4. Anonim dedi ki:

  oyunda tofas modu bi suru tofas olsun

 5. ufuk dedi ki:

  arkadaşlar aranızda modu yapabilen varmı?

 6. hüseyin dedi ki:

  şifre istiyor şifre ney

Gta Vice City Tofaş Şahin Yaması indir için YORUM YAZIN