Optima Dekor İndir

Optima Dekor İndir

Optima Dekor İndir
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu58.3MB
Üretici Optima Yazılım
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (58.3MB)

Optima Dekor indir, alanında öncü olarak kabul edilen ve yeni bir yazılım çeşidi olan; 3 boyutlu tasarımları çizime aktarmayı sağlayan bir dekorasyon programıdır. Özellikle profesyonel tasarımcılar tarafından son zamanlarda en çok rağbet gören program olma özelliğini elinde bulunduran Optima Dekor’un standart sürümü ücretsizdir. Bu sürüm ile basit mutfak çizimi rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Optima Dekor’un Kullanım Alanları Nelerdir?

Evin her türlü odasında, odaların içerisindeki ölü alanların değerlendirilmesinde ve yeni yapılmakta olan bir evin iç dizaynının hazırlanmasında Optima Dekor rahatlıkla kullanılabilir. Dekorasyon programları kullanıcılarına hayal ettikleri tasarımları somut olarak gösterme hizmeti sunar. Optima Dekor ise bu somutluğu en canlı görsellerle bütünleştirerek harika bir görsellik elde eder.

Programın Kullanımı ve 3 Boyut’un Programdaki Yeri

3 boyut teknolojisi çoğu dekorasyon programında hiç kullanılmayan bir özelliktir. Fakat Optima Dekor konusundaki ilk ve tek Türk firma olarak son güncelleştirmeleriyle birlikte 3 boyutlu tasarım özelliğini programa eklemişlerdir. Programın kullanımı son derece kolaydır. Optima Dekor’un yüksek derece resim kalitesi, dolabın sağına, soluna tek tuşla panel ekleyebilme kolaylığı, en son çıkan ve teknolojiyle paralel olarak güncellenen beyaz eşya modelleri, maliyet, kesim ve kertme listeleri sahip olduğu ayrıntılardan sadece bazılarıdır. Özellikle dekorasyon işleriyle ilgilenen büyük firmaların ve bireysel tasarım merakı olan insanların mutlaka kullanması gereken bir programdır.

sorunlu

6259 kez indirildi

Optima Dekor İndir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. murat dedi ki:

  çizmini gürelm

 2. murat dedi ki:

  yalılmını gürelmi

 3. werwer dedi ki:

  erew

 4. emirhan usta dedi ki:

  bakalım

 5. resul dedi ki:

  bu program ücretli mi? önerebileceğinz ücretsz program var mı?

 6. ibrahim dedi ki:

  kolay gelsin

 7. ibrahim dedi ki:

  teşekkür ederiz.

 8. usta dedi ki:

  SELAM

 9. usta dedi ki:

  gkılhjkı

 10. usta dedi ki:

  sekam

Optima Dekor İndir için YORUM YAZIN