Reklam Engelleme

Reklam Engelleme

Reklam Engelleme
Lisansücretsiz
Diltr
Dosya Boyutu3.38
ÜreticiWladimir Palant
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.38)Android için indir

Adblock Plus Chrome Firefox, günümüzde tüm dünyada ortalama 50 milyonun üzerinde kişinin kullandığı Adblock Plus, kullanıcıların bilgisayarlarına online reklamlardan gelebilecek her türlü zararı engelleme özelliği bulunan oldukça faydalı bir yazılımdır. Adblock Plus Chrome Yandex eklentisi tamamen ücretsiz olan bir online reklam önleme programıdır.

Adblock Plus (Reklam Engelleme)  Neden Gereklidir?

İnternete girildiğinde en çok can sıkan konulardan birisi de her web sayfasında bilgisayar kullanıcılarının karşısına çıkan ve ekranlarını tamamen dolduran reklamlardır. Adblock Plus da işte tam bu aşamada devreye girerek (reklamları engelleme) bu reklamların bir problem olmasını ortadan kaldırmaktadır.

Adblock Plus Hangi Özelliklere Sahiptir?

Adblock Plus Chrome Yandex’in en önemli özelliği olan logo reklamlarını kaldırmanın yanı sıra, Youtube’de bir video izlemek istendiğinde sürekli açılan reklamları önleme ve Facebook’ta çıkan reklamları da engelleme gibi farklı özellikleri bulunmaktadır. Program ayrıca açılır pencereler ve her türlü rahatsız edici zararlı yazılımı önleme konusunda da oldukça profesyoneldir. Dünyada şuanda en yaygın olan reklam engelleme programı Adblock, basit bir kurulum ile bilgisayarların tarayıcılarına yüklenebilmektedir.

Adblock Plus Güncellenen Bir Yazılım mıdır?

Her zararlı yazılım, kullanıcıların bilgisayarlarına hücum edebilmek için kendini sürekli olarak yenilemekte ve güncellenmektedir. İşte bu sebeple Adblock programı da sürekli güncelleme alarak gelişmekte ve böylece zararlı yazılımları her daim en güçlü şekilde engelleyebilmektedir. Adblock programı tamamen güvenlidir ve bilgisayara herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Adblock Plus Chrome Android

Adblock Plus Firefox

 

 

 

1308 kez indirildi
Chrome AdBlock Reklam Engelle indir - indirZip için YORUM YAZIN