Nero 7 indir

Nero 7 indir

Nero 7 indir
LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiNero
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.9 MB)

Nero 7 indir, CD ve DVD yazdırmak için bilgisayar tarihinin en eski programlarından biri olan Nero, Nero 7 ile kullanıcıların oldukça kolay ve kullanışlı bir program kullanmalarına olanak sağlamaktadır. Nero programının en başarılı sürümlerinden biri olan Nero 7, kendi alanındaki en başarılı CD ve DVD yazdırma programı niteliğindedir.

Nero 7 Programının Özellikleri Nelerdir?

Birden fazla dil seçeneği ile tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği özellikte olan Nero 7, kullanıcılar arasında popüler olan bir CD ve DVD yazdırma programıdır. Eski bir sürüm olmasına karşın, kullanıcıya sağladığı pek çok avantaj, Nero sürümleri arasında en çok Nero 7’nin tercih edilmesine neden olmaktadır. Kullanımı sırasında bilgisayar sistemine herhangi bir zararının olmaması ve yavaşlamaya neden olmaması popüler olmasındaki başlıca özellikler arasında yer almaktadır.

Nero 7 Ne İşe Yarar?

Benzer özellikteki programlar arasında en kapsamlı özelliğe sahip olan Nero 7, her türlü CD ve DVD’nin yazdırılmasına olanak sağlamaktadır. Nero 7 programı ile sadece CD ve DVD yazdırmayıp, klip ve slayt gösterileri de hazırlamak mümkündür. En önemli avantajı işe CD ve DVD’ler yedekleme imkânı sunması, kullanıcılar için bu programın vazgeçilmez olmasına neden olmaktadır. Güvenilir program indirme siteleri aracılığı ile bilgisayara indirip kurulumu oldukça kolay olan Nero 7, kalitesi ve başarılı ara yüzü ile kullanıcıların pek çok işlerini kolaylıkla yapabilmelerini sağlamaktadır.

3846 kez indirildi

Nero 7 indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Şifre İstiyor Lütfen Yardım

  2. ŞİFRE İSTİYOR dedi ki:

    ŞİFRE İSTİYOR LÜTFEN YARDIM

Nero 7 indir - Nero Türkçe Ücretsiz - indirZip için YORUM YAZIN