Microsoft PowerPoint 2010 indir

Microsoft PowerPoint 2010 indir

Microsoft PowerPoint 2010 indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu60.4 MB
ÜreticiMicrosoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (60.4 MB)

Microsoft firmasının bilgisayar kullanıcıları için tasarlamış olduğu Microsoft PowerPoint 2010 uygulaması, son derece popüler sunum hazırlama ve düzenleme uygulamasıdır. Uygulama içinde kullanıcının düzenleyip tasarlayabileceği bir sayfa ile istediği resim ve dosyayı dilediği gibi tasarlaması, ücretsiz uygulamasının sunduğu en önemli avantajlardan biridir.

Microsoft Powerpoint 2010 Ne İşe Yarar?

Yıllar önce farklı ismi ile bilgisayar kullanıcılarının beğenisine sunulmuş olan sunu hazırlama ve düzenleme uygulaması, Microsoft firması aracılığı ile Microsoft Power Point2010 olarak bilgisayar ortamında yerini sabitlemiş bir uygulamadır. 2010 sürümü öncesinde yayınlanan 2007 sürümüne nazaran daha kullanışlı bir ara yüze sahip olduğunu söylemek mümkündür. Hızlı ve kolay olması birçok kullanıcı için avantaj niteliği taşırken, sunumların daha kaliteli bir ortamda hazırlanması çalışmaların daha keyifli olmasını sağlamıştır.

Microsoft Powerpoint 2010 Nasıl Kullanılır?

Bilgisayara indirip kurduktan sonra uygulama içindeki kullanıcıyı yönlendiren adımlar, sunu hazırlamanın oldukça kolay yolunun olduğunu gösterecek niteliktedir. Güncel olan Microsoft PowerPoint uygulaması ile bilgisayar dışındaki cihazlarınızla da sistematik bir çalışma içerisinde bulunabilirsiniz. Birbiri ile bağlı cihazlar arasında Microsoft PowerPoint 2010 sunumlarını paylaşabilir ve istenilen cihazda değişiklikler rahatlıkla yapılabilir. Gelişmiş ve güncel özellikleri ile kullanıcıların beklentilerini karşılayan bu uygulama aynı zamanda eklenmiş olan pekçok artı özelliği ile bazı kullanıcılara karmaşık bir kullanım özelliği sunmaktadır. Ancak güncel hali ile pek çok kişinin en çok tercih ettiği sunum ve slayt hazırlama uygulamasıdır.

PowerPoint ile alakalı işlemlerinizi internet üzerinden online şekilde yapmak için PowerPoint Online indir konumuzu takip edebilirsiniz.

4178 kez indirildi
Etiketler:

Microsoft PowerPoint 2010 indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. dfgdf dedi ki:

    çok faydalı teşekkürler

Microsoft PowerPoint 2010 indir - indirZip için YORUM YAZIN