GoodBarber Türkçe indir

GoodBarber Türkçe indir

GoodBarber Türkçe indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()

Son zamanlarda bilgisayar kullanıcılarının en popüler tercihlerinden olan GoodBarber Türkçe, hiçbir yazılım ve kodlama  bilgisi olmayan kullanıcıların bile hem mobil uygulamalar hem de tablet uygulamalar oluşturmalarına imkan veren enfes programlardan bir tanesidir.  Programda hazır yapıların kullanımı bir dezavantaj olarak düşünülse de, bu alanda tecrübesi olmayan kişilere aşinalık kazandırır.

GoodBarber Türkçe Nasıl Çalışmaktadır?

4 farklı ve basit adımda çalışan GoodBarber Türkçe‘de öncelikle uygulama tasarlanmaktadır. Daha sonra uygulama tasarlama aşamaları bittiğinde sıra içerik eklemeye gelmektedir. İçerik ekleme kısmı da tamamlandığında uygulamanın sonuçları kontrol edilmekte ve herhangi bir problem olup olmadığına bakılmaktadır. Uygulamanın aksamadan çalışması ve bir sorun olmaması durumunda uygulama aktif bir şekilde yayına alınmaktadır.

GoodBarber‘de Hazırlanan Uygulamalar Herhangi Bir Yerde Kullanılabilmekte midir?

GoodBarber’de hazırlanan her türlü mobil ve tablet uygulaması Google Play gibi uygulama satış ve yayınlama sistemlerine girilerek diğer kullanıcılar ile buluşturulabilmektedir. Böylece kitlelere ulaşılabilmekte ve belki de programın tutulması ile birlikte zengin olunabilmektedir.

GoodBarber’de Uygulamada Bir Sorun Olması Durumunda Ne Yapılmalıdır?

GoodBarber’de uygulamanın hazırlanma ya da yayınlanma esnasında bir problem çıkması durumunda GoodBarber’in kendi teknik kadrosunun tecrübe ve bilgi birikiminden faydalanılabilmektedir. Teknik ekip mesai saatleri içerisinde her an GoodBarber müşterileri ile koşulsuz ilgilenmekte ve her türlü sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Destek konusundaki bu önemli özelliği ile GoodBarber şuan piyasada bulunabilecek en iyi uygulama hazırlama seçeneklerindendir.

https://www.goodbarber.com/

1464 kez indirildi
GoodBarber Türkçe indir - GoodBarber indirZip için YORUM YAZIN