Virtual Dj Mix Yapma Programı İndir

Virtual Dj Mix Yapma Programı İndir

Virtual Dj Mix Yapma Programı İndir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37.2 MB
ÜreticiAtomix Productions
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (37.2 MB)

Virtual Dj indir, Virtual Dj kişilerin rahatlıkla kendi ev ortamlarında, sadece bilgisayarlarını kullanarak, hiçbir ekstra aparata veya uygulamaya ihtiyaç olmadan müzik yapabilmelerini sağlayan bir müzik miksleme programıdır. Müzik ile ilgilenen herkesin sevdiği ve tüm kullanıcılarından olumlu yorum alan bu uygulama ile sesler üzerinde oynamalar yapmak, ses dosyalarını kısaltmak veya uzatmak, efekt vermek ve kişiye özgü çalma listeleri hazırlamak mümkündür.

Virtual Dj ile Neler Yapılabilir?

Dünyada pek çok ünlü Dj’in en çok tercih ettiği program olan Virtual Dj ile hızlı ve kolay bir şekilde müzik yapmak mümkündür. Program içinde barındırdığı özellik sayesinde hem müzik hem de video miksleri yapma artısı sağlamaktadır. Pek çok turntable ile uyumlu olarak çalışabildiği için işi sadece bilgisayarla sınırlandırmayıp saha profesyonelce yapmak isteyenler için gelişmiş cihazlarla birlikte kullanılabilir. Miksleme programında ekstra olarak bulunan BPM sayacı, parçalar arasındaki geçişleri ayarlayabilmeyi sağlar. Program içindeki kolay erişim özelliği sayesinde ses seviyelerini, basları ve tizleri ayarlamak son derece kolaydır. Kendi özgün bestelerini oluşturanlar, parçalardan canlı olarak sample ve loop alabilir ve şarkı üstünde istenilen efektlerin rahatça kullanımı sağlanabilir.

Virtual Dj Kullanarak Müzik Kaydetme

Diğer miksleme programlarının aksine Virtual Dj kullanıcılarına misklerini kaydetme imkânı sunar. Miskler Mp3 formatında kaydedilebilir ve Cd’ye yazılabilir. Hatta internet üzerinden canlı olarak internet radyosundan çalınabilir. Bu şekilde kullanıcılar çevrelerindeki kitleye eserlerini dinletme şansına sahip olurlar ve olumlu –  olumsuz geri dönüt alma fırsatı elde ederler.

3069 kez indirildi
Virtual Dj Mix Yapma Programı İndir için YORUM YAZIN