Tambu Klavye indir

Tambu Klavye indir

Tambu Klavye indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.9 MB
ÜreticiArgela
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (23.9 MB)Android için indirApk indir

Tambu Klavye apk indir, Türkiye’ye özel tamamıyla baştan sona Türk yapımı olan android mobil klavyedir. Tambu Klavye bir Türk kullanıcı tarafından aranılan her şeyin bulunabileceği kapsamlı eğlenceli ve faydalı uygulamalardan biri olarak bilinmektedir. Uygulamanın bu denli popüler olması özellikle çıkartmalarına bağlıdır çünkü Türk milletine özgü bir çıkartma dizaynına sahip olduğu görülmektedir.

Başarılı bir tema ile hazırlanmış olan Tambu Klavye apk tahmin edilenin aksine hızlı bir çıkış yakalamıştır. Bu kadar kolay benimsenmesi ise kolay anlaşılmasına ve basit şekilde kullanılmasına bağlanmaktadır.

Tambu Klavye Özellikleri

Tambu Klavye android dışarıdan bakıldığında sıradan bir android klavye uygulaması olarak anlaşılmaktadır ancak tamamıyla yerli olması klavyede kendinizi bulmanızı sağlayacaktır. Türklere özel esprili çıkartmalar ve detaylı emojiler bulunduran mobil klavye uygulaması aynı zamanda pratiktir. Sohbet esnasında tek bir tuşla aradığınız her şeyi görebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Uygulamanın kaydırarak ya da sesle yazma özelliğini kullanmak isterseniz birkaç saniyenizi ayırmanız yeterli olacaktır. Basit bir tıklama ile hem kolayca yazmanızı hem de pratik şekilde göndermenizi sağlayacaktır. Bunlarla beraber yeni nesil akıllı klavyelerden olduğu için her kelime kaydında yazmak biraz daha az zamanınızı alacaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tambu.keyboard&hl=en_US&gl=US

780 kez indirildi
Tambu Klavye Android Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN