Picasa İndir

Picasa İndir

Picasa İndir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 mb
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiWindows Tümü
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (13 mb)

Picasa İndir, Windows işletim sistemli bilgisayarlar için kullanıma sunulmuş olan picasa, oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmış fotoğraf görüntüleme programıdır. Google kalitesinde hizmete sunulan bu program sayesinde bilgisayar içindeki fotoğraf ve resimleri birkaç tıkla görüntüleyebilir ve fotoğraflar üzerinde çeşitli düzenlemeler gerçekleştirilebilir. Bu alanda lider konumda olan Photoshop kadar kapsamlı bir program olmasa da, isteyen her kullanıcının fotoğrafları düzenleyebileceği basit programlardan biridir.

Picasa Fotoğraf Düzenleme Programı

Picasa programı, kullanıcılarını bu fotoğraf görüntüleme programını nasıl kullanacakları konusunda yönlendirme özelliğine sahip oldukça kullanışlı bir yazılım niteliğindedir. En kullanışlı özelliği ise, farklı klasörlerde yer alan fotoğrafların sadece tek bir yerden yönetilip düzenlenmesine olanak sağlamasıdır. Benzer amaca hizmet eden diğer programlar arasında kalitesi ve üstün özellikleri ile daha çok tercih edilen picasa indir, başarısı ile popüler programlar arasında gösterilmektedir.

Picasa Programının Özellikleri

Fotoğraflarını dilediği gibi düzenleyip yönetebileceği bir program arayışı içinde olanlar için Picasa üst düzey güvenlik önlemleri ile en ideal olanlarından biridir. Aynı zamanda favorilerinize ekleyip oylama yapabileceğiniz fotoğraflarınızı ayrı bir bölümde tutmak ve ihtiyaç halinde kolay bir şekilde bulmak mümkündür. Picasa ile fotoğrafların daha şık ve gösterişli olması için program içinde yer alan efektler, bir tıkla istenen düzenlemeyi yapmayı sağlamaktadır. Sıkça başa gelen fotoğrafların silinmesi ya da kaybolmasına karşı picasa yedekleme özelliğinden faydalanmayı unutmamak gerekir. İnternet ile uyumlu bir program olması, en beğenilen fotoğrafların anında internet adresinde yayınlanmasına olanak tanımaktadır.

Web sitesi: https://picasa.google.com.tr/

1080 kez indirildi
Picasa İndir - Picasa Fotoğraf Düzenleme - indirZip için YORUM YAZIN