Photoscape indir

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu20.05 MB
ÜreticiMooii
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (20.05 MB)

Photoscape indir, Boyutu küçük, kullanımı kolay ama işlevi çok bir fotoğraf düzenleme programı arıyorsanız; en ideali Photoscape. İndirmesi de kurulumu da saniyeler süren Photoscape; bu kadar özelliği ile ücretsiz sunulan belki de tek fotoğraf düzenleme programıdır. En sade photoshop programı olarak da bilinir ve bu tür uygulamalarda profesyonel olmayan fotoğrafçıların bile tercih ettiği bir programdır.

Photoscape Ne İşe Yarar?

Uygulama ile fotoğrafların boyutlandırması ve kırpılma işlemleri yapılabilir. Bu işlemler yapılırken fotoğrafın kalitesinden bir şey kaybetmemesini sağlayan Photoscape, içeriğinde çok sayıda araç barındırıyor. Bu araçlarla keskinlik, döndürme, orantılama gibi işlemler yapabilirsiniz. Uygulama dahilinde sisteminizde var olan fontları kullanarak metin eklemesi de yapabilirsiniz. Photoscape efekt ve filtre vermenin en basit hali olarak tanımlanabilir. Uygulama içinde ayrıca toplu resim düzenleme alternatifi de bulunmaktadır. Hazırladığınız tüm fotoğrafları, orijinalleriyle birlikte muhafaza edebilirsiniz. Düzenlenmiş fotoğrafları farklı bir isimle, en popüler uzantı seçenekleriyle kaydedebilirsiniz. Bunlar dışında Photoscape ile ekran yakalama, renk düzenleme gibi işlemler yapabilirsiniz.

Photoshop Nasıl Yapılır?

En pratik photoshop uygulamalarından Photoscape Windows ile yapılacak işleme göre yapım aşamaları değişmektedir. Uygulama son derece basit ve sade olduğu için rehber gereksinimi duymadan tüm işlemler yapılabilir. Araçlar, efektler, filtreler ve metin, resim ekleme işlemleri uygulamanın alt kısmına yerleştirilmiş alandan yapılıyor. Uygulamayı ilk açtığınızda daire biçiminde sıralanmış kategorileri göreceksiniz. Buradan yapacağınız işleme yönelik uygun olan alternatifi tıklayarak işe başlayabilirsiniz.

1016 kez indirildi
Photoscape indir - Photoscape Fotoğraf Düzenleme Programı için YORUM YAZIN