Hornil Photo Resizer Resim Düzenleme

Hornil Photo Resizer Resim Düzenleme

Hornil Photo Resizer Resim Düzenleme
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.3 MB
ÜreticiFaststone Soft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.3 MB)

Hornil Photo Resizer temel olarak Windows kullanıcıları için bir resim düzenleme programıdır. Program fotoğraf büyütme ve küçültme gibi boyut ayarlamalarını yapabilmektedir. Bunun dışında döndürme ve yeniden adlandırma gibi özellikleri de mevcuttur. Fotoğraflarda tarihe göre adlandırma yapılabilmektedir. Bunun dışında otomatik düzeltmeler yapmak, renk ve zıtlığı ayarlamak mümkündür. Birçok fotoğraf ve resim formatını destekleyebilen program kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunulmuştur.

Hornil Photo Resizer Fotoğraf Büyütme Küçültme

Hornil Photo Resizer kullanıcılarına çok çeşitli resim düzenleme seçenekleri sunmaktadır. Program portreler için özel ayarlara ve fotoğraflara uygulanabilecek birçok filtreye sahiptir. Işık veya rengi başarılı olmayan fotoğraflar bu filtreler ile daha estetik bir hale getirilebilirler. Vintage tarzdaki filtreler özellikle oldukça çeşitlidir. Bunun dışında küçük boyutlu resim veya fotoğrafların kolayca büyültülmesi sağlanabileceği gibi büyük olanlar da daha küçük bir boyuta getirilebilir. Hornil Photo Resizer’ın en önemli özelliklerinden biri de toplu işlem yapabilmesidir. Program aynı anda farklı birçok resim üzerinde çeşitli düzenlemeler yapabilir.

Hornil Photo Resizer Resim Formatları

Hornil Photo Resizer yükle ve kaydet özelliğine sahip olduğu için boyut ve renk anlamında istenilen düzenlemeler yapıldıktan sonra fotoğraflar yeni şekilleri ile kaydedilebiliyorlar. Program PNG, JPG, BMP, GIF, ICO ve TIF gibi birçok resim formatıyla uyumlu bir şekilde çalışabileceği gibi daha az rastlanan bazı formatları da desteklemektedir. Hornil Photo Resizer’ın bir diğer etkileyici özelliği ise fotoğraflara watermark ekleyebilmek. Böylelikle kullanıcıların kendi elektronik imzaları resimler üzerine eklenebilir.

657 kez indirildi
Hornil Photo Resizer Resim Düzenleme indir - indirZip için YORUM YAZIN