Faststone Image Viewer indir

Faststone Image Viewer indir

Faststone Image Viewer indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu6.1 MB
ÜreticiFastStone Soft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.1 MB)

Faststone Image Viewer indir, hızlı ve güvenilir olması ile fotoğraf düzenleyici programları arasında öne çıkan FastStone Image Viewer, kullanıcıların zorlanmadan kullanabilecekleri ücretsiz bir programdır. Fotoğraflar üzerinde birçok düzeltme, karşılaştırma ve yönetme imkânı sunan program sayesinde fotoğrafları farklı şekilde düzenlemek mümkün olmaktadır. Neredeyse bütün fotoğraf formatlarını destekleme özelliğine sahiptir.

Faststone Image Viewer Fotoğraf Düzenleme

Fotoğrafları ile yakından ilgili olan kişilerin kaliteli bir şekilde fotoğraflarını görüntüleyebilme ve formatlarını değiştirebilme gibi özellikler sunan FastStone ImageViewer, oldukça başarılı ara yüzü ile her kullanıcının rahatlıkla işlem yapabileceği bir programdır. JPEG, GIF, PNG ve BMP gibi fotoğraf formatları en çok fotoğraf düzenlemek için tercih edilen formatlardır.

Faststone Image Viewer Özellikleri Nelerdir?

FastStone Image Viewer kullanıcıları kendi fotoğrafları üzerinde istedikleri gibi oynama ve düzeltme yapabilmelerini sağlamaktadır. Büyüteç özelliği sayesinde fotoğrafları tam ekran görebilme ve büyütme özelliği bulunmaktadır. Fotoğraflar için hazırlanabilen ekran koruyucularının yüksek çözünürlükte olması, kullanıcılar için yüksek kalitede görüntüleme keyfi sunmaktadır. Web siteleri ile entegre özellikte olan FastStone Image Viewer, program ile düzenlenen fotoğrafları e- posta ile gönderme olanağı sunmaktadır.

Üstün özellikli fotoğraf düzenleyicisi olan bu program, kırmızı göz yok etme ve ekran görüntüsü alma gibi kullanışlı özellikleri de içerisinde barındırmaktadır. Program dahilinde her fotoğrafı kendi alanında albüm yapabilme imkânı da kullanıcıların kullanımına sunulmuş olan başlıca özellikler arasındadır.

Websitesi : https://www.faststone.org/download.htm

713 kez indirildi
Faststone Image Viewer indir - Fotoğraf Düzenleme için YORUM YAZIN