IDPhotoStudio indir

IDPhotoStudio indir

IDPhotoStudio indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiKC Softwares
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.4 MB)

Bir tür vesikalık fotoğraf yazdırma ve çoğaltma programı olarak geliştirilen ve piyasaya sürülen IDPhotoStudio, son zamanlarda kullanıcıların yoğun ilgi göstermeye başladığı yazılımlardan bir tanesidir.

IDPhotoStudio Ne İşe Yaramaktadır?

IDPhotoStudio isteyen herkesin kişisel kimliklerinde yer alan fotoğraflarını yaşadıkları ülkelerin talep ettiği boyutlara ve türe getirmelerine imkan veren bir programdır. IDPhotoStudio vesikalık fotoğraf yapma programı oldukça basit bir ara yüze sahip olması ile kolaylıkla kullanılabilmektedir. IDPhotoStudio vesikalık fotoğraf yapma programının en önemli özelliklerinden birisi ise tamamen ücretsiz olmasıdır. Kolay kullanımı sayesinde en temel seviyede bilgisayar bilgisine sahip olan kişilerin bile hiç zorlanmadan fotoğraflarını ayarlamaları mümkün olmaktadır. Program Türkçe dil desteği ile çalışmaktadır ve ayrıca boyutu da oldukça ufak olduğu için bilgisayar sistemlerini hiçbir şekilde yormadan işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

IDPhotoStudio ile Hazırlanan Fotoğraflar Çoğaltılabilmekte midir?

Program ile kimlik fotoğrafları üzerinde düzenleme yapan kullanıcılar dilerlerse kimlik fotoğraflarını istedikleri sayıda çoğaltabilmektedir. Ayrıca yine program ile hazırlanan kimlik fotoğraflarının çıktıları da yazıcı üzerinden alınabilmektedir. Programın menülerinden birisinde yer alan yazıcı ayarları bölümünden de kimlik fotoğraflarının çıktısının alınacağı yazıcı seçilebilmekte ve bu yazıcı kullanılabilmektedir.

IDPhotoStudio ile Kimlik Resimlerine Ekleme Yapılabilmekte midir?

Dileyen kullanıcılar program sayesinde kimlik fotoğraflarına Sephia ve Grayscale adı verilen farklı resim efektlerini de uygulayabilmektedir. Kimlik fotoğrafı düzenleme ve yazdırma konusunda basit ama kullanışlı bir programa ihtiyaç duyanlar IDPhoto ile bu isteklerini gerçekleştirebilmektedir.

1011 kez indirildi
IDPhotoStudio indir için YORUM YAZIN