Paint NET indir

Paint NET indir

Paint NET indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.7 MB
ÜreticiPaint.NET
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.7 MB)

Paint NET indir, Fotoğrafları bilgisayar üzerinde düzenlemek amacıyla tasarlanmış olan paint NET yazılımı, gelişmiş özellikleri sayesinde kullanıcıların pek çok özellik eşliğinde resim ve fotoğraflarını düzenlemelerini sağlamaktadır. Yoğun bir kullanıcı kitlesine sahip paint programına ilave olarak geliştirilmiş fotoğraf düzenleme programı, kaliteli ara yüzü ile kullanıcıların fotoğraf ve resimleri üzerinde rahatlıkla düzenleme ve değişiklik yapabilmelerini sağlamaktadır.

Paint NET Ne Fotoğraf Resim Düzenle

Ücretsiz ve kolay kullanım özelliğinde olması paint NET programının çok sayıda kullanıcıya sahip olmasına neden olmaktadır. Microsoft Paint programından daha üstün özelliklere sahip olmasının yanında Photoshop programı kadar zor olmayan fotoğraf düzenleme programıdır. Kullanıcılarına avantaj anlamında sunduğu özelliklerden biri olan, aynı anda çoklu görüntü üzerinde çalışma olanağı, bu alandaki işlerin kısa sürede bitmesini sağlamaktadır. Değişikliklerin bu program da kayır altına alınabilmesi ve yapılan değişikliklerde de geriye dönük düzenlemeler yapılabilmesi, paint NET programının benzer özellikteki yazılımlara göre üstünlükleri arasında sayılmaktadır.

Paint NET Nasıl Kullanılır?

Her bilgisayar kullanıcısının zorlanmadan kullanabileceği basitlikte olan bu program, aranılan özelliğin kolay bulunmasını sağlayan bir menü seçeneğine sahiptir. Her düzeydeki bilgisayar kullanıcısına hitap eder özellikte bir program olması, profesyonel resim düzenlemelerinden, amatörce yapılmak istenen düzenlemelere kadar birçok amaca hizmet etmektedir. Kullanışlılık bakımından bazı eksiklikleri bulunsa da, bu kategoride hazırlanmış en kaliteli yazılımlardan biri olduğunu söylemek mümkündür. Sadece bir dokunuşla fotoğraflara pek çok efekt ve görsellik ekleyebilmek için paint NET en ideal programdır.

948 kez indirildi

Paint NET indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Pasifika Nortveç dedi ki:

    Ben çok beyendim canikolar

Paint NET indir için YORUM YAZIN