Intel WiDi Remote

Intel WiDi Remote

Intel WiDi Remote
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.9 MB
ÜreticiIntel
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.9 MB)

Intel WiDi Remote indir, Televizyonların görüntü kalitesinin artması ile beraber, evde yapılan film izleme keyfinin de arttığı görünmekte. Pek çok kişi sinemaya gitmek yerine, internette yer alan filmleri izlemeyi tercih etmekte. Her ne kadar direkt televizyon üzerinden internet kullanarak video izlemek mümkün olsa da gerek videonun indirilememesi gerekse bilgisayarın daha kolay kullanılıyor olması kişilerin bilgisayar ekranını televizyona bağlamayı tercih etmesine neden olmakta.

Bilgisayar Ekranını Televizyona Aktarma

Hdmı kablosu, bilgisayar ekranını televizyona aktarmak için en sık kullanılan yolların başında geliyor. Ancak kablonun kısalığından dolayı televizyona yakın olmanız gerekeceği gibi ortada dolanan bir kablo da hoş görünmeyecektir.

Kablosuz Olarak Telefon Televizyona Bağlanır Mı?

Bilgisayarı televizyona bağlamak için Intel WiDi Remote programını tercih edebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan bu program sayesinde kablosuz olarak bilgisayarı televizyona bağlamak mümkün olacaktır.

Neden Intel WiDi Remote?

Intel WiDi Remote bilgisayarınız üzerinde gereksiz yere yük oluşturmadığından takılma ve yavaşlamalara neden olmamaktadır. Bu programı kullanmak için televizyonunuzda Widi özelliğinin bulunması şart. Bilgisayarınızda kablosuz bağlantı özelliğinizin Widi’yi desteklemesi gerekmekte.

Eğer bilgisayarınız ve televizyonunuz Intel WiDi Remote kullanımı için uygun durumdaysa yapmanız gereken yalnızca kurmuş olduğunuz programın ekranından cihaz seçimi yaparak bilsayarı televizyona bağlamak. Kullanım sonrasında da bağlantıyı kesmeniz gerekmekte. Ayrıca bu program, yalnızca televizyonlar için değil, projeksiyon aletleri için de kullanılabilmekte.

1126 kez indirildi
Etiketler:
Intel WiDi Remote indir - indirZip için YORUM YAZIN