HandBrake indir Video Dönüştürme Programı

HandBrake indir Video Dönüştürme Programı

HandBrake indir Video Dönüştürme Programı
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu14.8 MB
ÜreticiHandBrake Project
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (14.8 MB)

HandBrake Video Dönüştürme Programı

Program defalarca kez en iyi ücretsiz Windows programları listesine seçilmiş ve her defasında neden bu listede olduğunun hakkını vermiştir. HandBrake temel işlevi olarak bir video dönüştürme programıdır. Yüksek boyutlu videoları, kendi uzantısına çevirip kalitesini korurken boyutunu düşürür. Yani yüksek Gb’lı videoları Mb’a düşürerek upload ve download hızını büyük ölçüde arttırır. Bu dönüşümü yaparken; bitrate, fps, ses ve çözünürlük aynı kalır. HandBrake sadece frame sayısı üzerinde düşürücü bir etkisi vardır ki bu insan gözüyle fark edilmesi neredeyse imkânsız bir kıstastır.

HandBrake’in Kullanım Kolaylığı ve Desteklenen Çıktı Formatları

Dvd ve Blue-Ray dönüştürme ve kaydetme işlemlerini en üstün performansla yapan video dönüştürme programı olan HandBrake, tüm Dvd film formatlarını MPEG-4’e çevirebilir. Yalnız burada asıl dikkat edilmesi gereken, kullanılan tüm Dvd ve Blue-Ray disklerinin kopya koruması olmamasıdır. HandBrake’in diğer video dönüştürme programlarına kıyasla kullanıcılarına sunduğudiğer bir özelliği ise, altyazıları videoya gömmeyip, seçilebilir olarak kullanıma sunmasıdır. Bu özellik; bir filmin hem Türkçe hem de İngilizce altyazısını videoya ekleyip, istediğinizi seçebilmenize izin vermektedir. Kullanımolarak da son derece kolay ve işlevseldir. HandBrake sayesinde youtube’a video yüklemek, videoları mail’e sığdırmak ve diğer tüm işlemler son derece kolaylaşmaktadır.

HandBrake tarafından; pek çok farklı çıktı formatı kullanılmakta olup neredeyse hemen hemen her dosya formayı bu video dönüştürme programınca desteklenir.

https://handbrake.fr/downloads.php

810 kez indirildi
HandBrake indir Video Dönüştürme Programı indir için YORUM YAZIN