YouCam MakeUp Makyaj Yapma Programı

YouCam MakeUp Makyaj Yapma Programı

YouCam MakeUp Makyaj Yapma Programı
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihazlara Göre Değişiyor
ÜreticiPerfect Corp.
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce

YouCam MakeUp indir, Android Makyaj yapma uygulaması YouCam MakeUp ücretsiz olarak erişilebilen piyasadaki en güzel makyaj yapma uygulamasıdır. Hem android hem de İOS uyumlu olması, piyasadaki her türlü telefonda çalışabilmesini sağlar. Çalışması sırasında hiç bir şekilde donma, kasma yapmaz ve ekstra reklam göstererek programın asıl amacından sapmasına yol açmaz.

YouCam MakeUp Fotoğraf Düzenleme Makyaj Programı

Özellikle bayanlar için vazgeçilmez olan bu uygulama, fotoğraflarını düzenlemek isteyenler için eşsiz bir hizmet sunar. Hem bir makyaj yapma programı hem de bir cilt leke ve sorunlarını gizleme uygulamasıdır. YouCam Makeup; cildi pürüzsüzleştirme, cilt tonunu değiştirme ve cilt tonu eşitliği sağlama, diş beyazlatma, kaşların şeklini ve rengini değiştirebilme, göz rengi değişikliği, tüm yüz, dudak ve göz makyaj uygulamaları, farklı saç tasarımlarını deneme imkânlarını tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

YouCam Makeup Kullanım Alanları Nelerdir?

Tüm mobil makyaj yapma uygulamalarında olduğu gibi bu programın da esas işlevi güzelleştirme ve iyileştirme sağlamaktır. Fakat bu hizmeti sunarken içinde kayıtlı olan yüzlerce çeşit otomatik makyaj seçeneğine sahiptir. Yani kullanıcı, makyaj için rimel, ruj, allık gibi tüm ögeleri tek tek seçebileceği gibi, programın içindeki geniş çeşitliliğe sahip katalogdan dilediğini seçebilir. Üstelik yüzüne en çok yakışanı pek çok farklı tarz denedikten sonra bulabilir ve yeni resmini ücretsiz olarak kaydedebilir. Ayrıca YouCam MakeUptoplu çekilmiş fotoğraflarda, sahip olduğu yüz tanıma özelliği sayesinde sadece seçilen kişi üzerinde oynamalar yapma fırsatı sunmaktadır.

1560 kez indirildi
YouCam MakeUp Makyaj Yapma Programı indir - indirZip için YORUM YAZIN