Gimp Apk indir

Gimp Apk indir

Gimp Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.4 MB
ÜreticiIT software Solutions
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (4.4 MB)Apk indir

Gimp apk indir, resimlerde düzenleme yapmayı seven ve kaliteli bir android uygulamaya ihtiyaç duyan herkesin tercihi Gimp uygulamadır. Piyasanın en iyilerinden biri olan Gimp apk birçok muadili bulunmasına karşın popüler şekilde ismini korumaktadır. Hem fotoğraf düzenleme uygulaması olarak hem de fotoğraflarda kullanım kolaylığı sağlama özelliği olarak Gimp son derece sevilen bir uygulamadır. İçeriği oldukça güçlü ve bir o kadar da zengindir. Dolayısıyla bir fotoğrafta meydana getirmek istediğiniz tüm düzenlemeleri bu Gimp apk indirerek oluşturabilirsiniz.

Gimp Apk İndir

Gimp indirmek istediğiniz zaman android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletlere birkaç dakika içerisinde indirilebilmekte ve arkasından hemen açılmaktadır. Galerinizde mevcut olan fotoğraflardan herhangi bir tanesini seçtikten sonra açıp düzenlemeyi başlatmanız mümkündür.

Gimp android cihazlarda çok kolay kullanılan bir uygulamadır. Basit birkaç adımla fotoğrafta istenilen sonucu anında vermektedir. Üstelik hiçbir şekilde zor olmadığı için her yaştan kullanıcıya hitap edebilme niteliği de bulunmaktadır. Fotoğraf düzenleme uygulamaları listesinde en iyilerden biri kabul edilmektedir.

975 kez indirildi
Gimp Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN