Snapseed Apk indir

Snapseed Apk indir

Snapseed Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.5 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (29.5 MB)Android için indiriOS için indirApk indir

Snapseed apk indir, fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapmayı seviyorsanız en ideal Android uygulamalardandır. Snapseed indir özelikle cep telefonu kameralarının kötü çekmesi nedeniyle birçok güzel pozun değerlendirilme fırsatı kaçmaktadır. Bunun yerine iyi kötü tüm fotoğrafları eksiksiz şekilde düzenleyebileceğiniz bir uygulamaya ihtiyacınız olursa Snapseed size yardımcı olabilecek en kaliteli uygulamalardan bir tanesidir.

Her türlü fotoğraf için kullanabileceğiniz fotoğraf düzenleme uygulamasına ihtiyacınız varsa Snapseed uygulamasını düşünebilirsiniz. Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak benzerlerinden çok farklı özelliklere sahiptir.

Snapseed İndir

Snapseed Apk uygulamasını cep telefonunuza indirebilmek için telefonunuzun mobil marketini ziyaret etmelisiniz. Bugün hemen her mobil markette rahatlıkla bulunabilen Snapseed sorunsuz şekilde kullanılabilmektedir. İndirmek için uygulamayı bulup indir demeniz yeterlidir. Arkasından aç dediğinizde doğrudan uygulamanın içerisine girebilirsiniz. Uygulamada karşınıza birkaç bilgilendirme geldikten sonra çektiğiniz herhangi bir fotoğrafı belirleyerek düzenlemeniz istenmektedir.

Snapseed Özellikler

Snapseed uygulamasına girip fotoğraf seçtikten sonra alternatif düzenlemeler gelmektedir.  Alt kısımda yer alan bu düzenlemeleri seçerseniz fotoğraf kendiliğinden düzenlenmektedir. Bunun yerine kendim düzenlemek isterim derseniz bu durumda aynı şekilde alt kısmında yer alan seçeneklerden dilediğiniz tüm ince ayarları yapabilirsiniz. Keskinlikten parlaklığa, doygunluktan çerçeveye kadar birçok detayı kolaylıkla bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Snapseed ince ayarları yaptıktan sonra üzerine metin ekleme, renklendirme, bulanıklaştırma ya da netleştirme gibi pek çok değişimi de kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. Bu özellikleri ile milyonlarca kişinin cep telefonunda Snapseed bulunmaktadır.

628 kez indirildi
Snapseed Android Apk indir Snapseed - indirZip için YORUM YAZIN