Sweet Selfie Camera Apk indir

Sweet Selfie Camera Apk indir

Sweet Selfie Camera Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.5 MB
ÜreticiUfoto
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (10.5 MB)Android için indirApk indir

Sweet Selfie Camera Apk indir, Selfie çekmenin her geçen gün daha popüler olması, Android mobil selfie çekenlerin fotoğraflarda daha kusursuz çıkma isteği, çeşitli kamera uygulaması alternatiflerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Kamera uygulaması kategorisinde popüler olan ve 100 milyonun üzerinde kişinin indirdiği Sweet Selfie Camera Apk’yi Android işletim sistemli cihazlarda da kullanabilirsiniz. Cihaz sürümünüz 4.0.3 ve üzeriyse uygulamayı sorun yaşamadan indirebilirsiniz.

Sweet Selfie Camera Apk Özellikleri

Uygulama kamerası tamamen selfie çekmeye özel olarak tasarlanmıştır. Uygulama içinde yüzün üzerinde filtre bulunmaktadır. Fotoğrafınıza emoji, kolay gibi ek detaylar ekleyebileceğiniz selfie fotoğraflarınızı Instagram’da kullanmak için kesmenize de gerek yoktur. Fotoğraflar boyut açısından Instagram’da kullanmaya uygundur. Sweet Selfie Camera Apk uygulamada zamanlayıcı özelliği de bulunmaktadır. Selfie çubuğu desteği de oldukça kurtarıcı bir özelliktir.

Sweet Selfie Camera Apk uygulamasında çektiğiniz fotoğrafları doğrudan çeşitli sosyal medya uygulamalarında paylaşabilirsiniz. Anında kullanabileceğiniz filtreler sayesinde, rötuş yapma ihtiyacınız da tamamen ortadan kalkacaktır. Uygulamayla göz büyültüp küçültebilir; gülümseme düzeltebilirsiniz. Uygulama içindeki doğal saç ve makyaj öğeleriyle fotoğraflarınızı değiştirebilirsiniz. Otomatik yüz tanıma sayesinde sık tercih ettiğiniz düzeltmeler fotoğraflarınıza doğrudan uygulanabilir. Uygulamada birçok ücretli ve ücretsiz öğe bulunmaktadır. Ücretsiz indireceğiniz uygulamada daha sonra uygulama içi öğeler satın alabilirsiniz.

Sweet Selfie Camera Apk Nasıl İndirilir?

Uygulamayı cihazınıza Play Store üzerinden indirebilirsiniz. 30 MB civarındaki uygulama cihazınıza en fazla birkaç dakika içinde inmiş olacaktır.  Sweet Selfie Camera Apk uygulamayı kayıt, üyelik gerekmeden hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

1178 kez indirildi

Sweet Selfie Camera Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Sevgi dedi ki:

    berbat bir uygulama oturum açmadan oyun indirilmez mi

Sweet Selfie Camera Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN