Pinterest Apk indir

Pinterest Apk indir

Pinterest Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.6
ÜreticiPinterest
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.6)Android için indirApk indir

Pinterest Apk indir, Pinterest oldukça farklı ve sıradanlıktan uzak bir sosyal medya Android uygulamadır. Pinterest Pin oluşturmak üzerine kurulu olan Pinterest uygulamasında birbirinden yaratıcı fikirler görebilirsiniz. Kendi projelerinizi paylaşabileceğiniz sosyal medya uygulamasında, diğer kişilerle etkileşime girerek milyonlarca kişinin fikirlerini de görebilirsiniz. Mobil cihazlarda kullanılmak üzere geliştirilmiş Pinterest Apk ‘yi Android işletim sistemli cihazınızda da kullanabilirsiniz. Pinterest uygulamasıyla birbirinden farklı birçok kategoride, ilk kez göreceğiniz fikir ve uygulamalarla karşılaşabilirsiniz.

Pinterest Apk Özellikleri Nelerdir?

Pinterest uygulamasını Türkçe dil seçeneğiyle kullanma şansına sahipsiniz. Uygulamayı ilk indirdiğinizde ilgi alanlarınızı belirtirseniz; uygulama karşınıza buna yönelik fikir ve projeleri çıkaracaktır. Pinterest kullanımı basit bir uygulamadır ve dileyen herkes kendi Pin’ini oluşturabilir. Beğendiğiniz tüm Pin’leri kaydederek, ilginizi çeken fikirleri unutma ihtimalinizi ortadan kaldırabilirsiniz. Pinterest uygulamasında yemek, el işi, seyahat, ev dekorasyon, hobi ve benzer konularda birçok projeye ulaşabilirsiniz. Pinterest görsellerinde anlatılmak istenen basit bir kolajla anlatılmaktadır. Uygulamada kategorilere göre ya da bağımsız arama yapma şansınız da vardır.

Pinterest Apk Nasıl İndirilir?

Pinterest uygulamasını birçok platformdan kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınızın sürümü uygunsa uygulamayı Play Store üzerinden hemen indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda uygulama hemen cihazınıza inecektir. Pinterest uygulamasını indirdiğinizde önce uygulamaya giriş yapmanız gerekecektir. Giriş yaptıktan sonra Pin’leri keşfetmeye başlayabilirsiniz. 100 milyonun üzerinde indirilen uygulamanın dosya boyutu ve indirme sürümü, cihaza göre değişiklik göstermektedir.

799 kez indirildi
Pinterest Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN