Yasin Suresi indir

Yasin Suresi indir

Yasin Suresi indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiYahya Kemal Ayhan
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (2.3 MB)Android için indiriOS için indir

Yasin Suresi indir, Android mobil cihazlara Yasin Suresi indirilebilen 83 ayetten oluşan süredir. Adını ilk ayeti olan “Ya-Sin” harflerinden alır. Yasin, Kur’an-ı Kerimin kalbi olarak kabul edilmektedir. Tüm dini âlimler tarafından belirtildiği üzere ölen bir kişinin başında okunursa her harf kadar o kişiye rahmet iner. Yasin Suresi programı bir dini yaşam programıdır. Bu programda; hakkında methiyeler yazılan, dünyanın en nur sesli insanı olarak tasvir edilen, büyük insan Abdussamed’in orijinal kendi sesinden Yasin Suresi’nin kaydı bulunmaktadır.

 Yasin Suresi Arapça ve Türkçe Anlamı

Son zamanlarda sayısı gittikçe artan dini yaşam programlarının çoğu yanlış bilgiler ve yanlış tasvirlerle doludur. Yasin Suresi Programı bu yanlışları ortadan kaldırmak ve insanların duayla iç içe bir hayat geçirmesini amaçlayarak yapılmıştır. Bilindiği üzere Yasin Suresi’ni okumanın on faydası vardır. Fakat yine Kur’an’da belirtildiği gibi bu faydalar için inanarak okumak lazımdır.

Yasin Suresi uygulaması kullanıcılarına bu fırsatı sunar. Abdussamed’in yüce sesinden dinleme fırsatı sunan bu uygulama mp3 formatında tüm Yasin-i Şerif Surelerini bünyesinde barındırır. Ayrıca bu uygulama sayesinde Yasin Suresi’nin faydalarına, hangi durumlarda kaç kez okunması gerektiğinde, alanında önemli ilim insanlarının dini tasvirlerine ulaşmak mümkündür.

Tamamen ücretsiz olarak piyasaya sunulan program sadece Allah ile kulu bir nebze de olsa daha da yakınlaştırmayı arzulamaktadır. Bu dini yaşam uygulamasında, uygulamaiçi hiçbir ekstra alım yoktur. Uygulama hakkında yorum bırakarak iyileştirme ve değişiklik isteği yazan tüm indirenlerin, yazıları ince bir titizlikle okunmaktadır.

3049 kez indirildi
Yasin Suresi Android indir - Yasin-i Şerif Okuma Türkçe için YORUM YAZIN