Kur’an-ı Kerim Android indir

Kur’an-ı Kerim Android indir

Kur’an-ı Kerim Android indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.00 MB
ÜreticiDiyanet İşleri Başkanlığı
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (20.00 MB)Android için indir

Kur’an-ı Kerim uygulaması indir, Diyanet işlerinin hazırlamış olduğu yeni 2020  Kuranı Kerim andoid uygulamasıdır. Kur’an okumak isteyen kişilerin tercih edebileceği en doğru seçeneklerden bir tanesidir. Özellikle tam ve doğru şekilde okumayı umanlar bu uygulama ile aradıklarını çok daha kolay şekilde temin edebilmektedirler.

İstediğiniz herhangi bir kelimeyi girerek arama yapabileceğiniz Kur’an uygulamasında, merak ettiğiniz tüm sureleri birkaç dakikada bulabilirsiniz. Hem sesli okuma eğitimi alabilir hem de dinleyerek takipte kalabilirsiniz. Son derece güzel ve doğru şekilde seslendirilmiş olan uygulamada, Kur’an detaylarının her birine hâkim olabilmeniz mümkündür. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olmaktadır.

Kur’an-ı Kerim İndir

Kur’an-ı Kerim indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında bu uygulamayı kullanabilmek çok kolaydır çünkü zahmetsizce çalışmaktadır. Takılma ya da donma olmadan, cihazda çok fazla yer kaplamadan uygulamadan yararlanabilmek de mümkün olmaktadır.

Kur’an-ı Kerim uygulaması indirdikten sonra çok rahat şekilde kullanabilir, ihtiyacınız olan her şeyi birkaç dakikada sorunsuzca bulabilirsiniz. Menüsü ve işleyiş tarzı da kullanıcı dostu olduğundan basit bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

611 kez indirildi
Kur’an-ı Kerim Android indir için YORUM YAZIN