Kıble Pusulası indir

Kıble Pusulası indir

Kıble Pusulası indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu12.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (12.7 MB)Android için indiriOS için indir

Kıble Pusulası indir, android Kıble Pusulası uygulaması ile kıbleyi bulmak için teknolojiyi kullanmak isteyenlerin tercihidir. Kıble Pusulası Eski tekniklerin yerine daha hızlı ve güvenli olan teknolojik tekniklerle kıbleyi nerede olursanız olun bulabilirsiniz. Son derece kısa süren bu işlemin ardından namazınızı güvenli ve sağlıklı şekilde kılabilir, istediğiniz zaman dünyanın neresinde olursanız olun kıbleyi tespit edebilirsiniz.

Kıble Pusulası yalnızca kıbleyi göstermez aynı zamanda namaz vakitleri hakkında da bilgi edinmenizi sağlar. GPS üzerinden konum tespiti yapılırken diğer yandan namaz için ne kadar vaktiniz olduğunu da kolaylıkla tespit edebilirsiniz. Kıble Pusulası indirip kullanmak bu açıdan hayatı kolaylaştıran adımlardandır.

Kıble Pusulası İndir

Kıble Pusulası indirmek için android işletimli cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi kullanmalısınız. Hem cep telefonunuzdan hem de tabletinizden istediğiniz an kıble uygulaması kullanabilirsiniz. İndirmek de kullanmak da ücretsiz olduğu için uygulamadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Masrafsız olmasının yanında cihazda çok az yer kaplaması ve şarj konusunda da sıkıntıya neden olmaması, uygulamanın cep telefonunuzda uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilir böylece dilediğiniz her yerde kıblenizi bulabilirsiniz.

652 kez indirildi
Kıble Pusulası indir Android - indirZip için YORUM YAZIN