Sesli Namaz Sureleri ve Dualar Apk indir

Sesli Namaz Sureleri ve Dualar Apk indir

Sesli Namaz Sureleri ve Dualar Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu14.54 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (14.54 MB)Android için indirApk indir

Sesli Namaz Sureleri ve Dualar Apk indir, Sesli Namaz Sureleri ve Dualar, namaz kılan alternatif dualar arayan kişiler için ideal android mobil uygulamadır. Sesli Namaz Sureleri rahatlıkla öğrenebilmeniz için sesli şekilde verilen tüm dualar, doğru telaffuzla kolayca öğrenebilmektedir. Kişi istediği zaman açıp istediği duayı dinleyebildiği gibi okunuşlarını da takip edebilmektedir. Dua etme konusunda kendinize ışık tutacak bir uygulama arıyorsanız bu dini uygulamayı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dua uygulaması hem son derece pratik hem de bir o kadar akıcı bir uygulamadır.

Sesli Namaz Sureleri ve Dualar apk isteyen herkesin kullanabildiği uygulama, sade arayüzü sayesinde zorluk çıkarmadan tercih edilebilmektedir.

Sesli Namaz Sureleri ve Dualar İndir

Sesli Namaz Sureleri ve Dualar indirmek için android işletimli cep telefonunuzun uygulama marketini ziyaret etmelisiniz. Uygulama marketini ziyaret ettikten sonra aç demeniz yeterli olmaktadır. Sesli Namaz Sureleri ve Dualar Sonrasında sade şekilde tasarlanmış olan menüden istediğiniz duayı seçebilir, istediğiniz kadar yönlendirmelerden yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz şekilde indirip kullanabileceğiniz uygulama cep telefonunuzda çok fazla yer kaplamayacağı için tereddüt etmeden indirip uygulamayı istediğiniz kadar kullanabilme şansınız da bulunmaktadır.

706 kez indirildi
Sesli Namaz Sureleri ve Dualar Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN