Namaz Vakti Apk Diyanet indir

Namaz Vakti Apk Diyanet indir

Namaz Vakti Apk Diyanet indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.6
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (9.6)Android için indirApk indir

Namaz Vakti apk indir, Diyanet uygulaması namaz vakitlerini yakından takip etme şansı tanıyan yararlı android apk uygulamadır. Namaz Vakti Diyanet tercih ettiğiniz dini uygulamada namaz vakitlerini öğrenebileceğiniz gibi aynı zamanda farklı ezan seçeneklerini de dinleyebilirsiniz. Her namaz için ayrı ezan seçebilir, vakit geldiği zaman bu ezanlarla bildiri alabilirsiniz. Cihazda hem namaz okunması hem de namazla ilgili pek çok detayın bir arada bulunması çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Diyanetin takvimine bağlı kalarak dünyanın neresinde olursanız olun bu uygulama ile namaz vakitlerini takip edebilirsiniz. Ezan uygulaması olarak da bilinen Namaz Vakti uygulaması, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Namaz Vakti Diyanet İndir

Namaz Vakti Diyanet indirmek için android işletimli cep telefonları ya da tabletleri tercih edebilirsiniz. Cep telefonunuzdan da tabletinizden de birkaç dakika içerisinde bulabileceğiniz uygulama tamamıyla ücretsiz şekilde indirilebilmektedir. Cihazda çok fazla yer kaplamaması ve şarj tüketimi konusunda da kişileri zorlamaması uygulamanın popülerliğini arttırmaktadır. Her yaştan kullanıcıya ve her cihaza uyumlu şekilde çalışabilen, yararlı ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

7192 kez indirildi

Namaz Vakti Apk Diyanet indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Namaz vakitlerini indir dedi ki:

    Diyanet Bakanlığından namaz vakitlerini indirNamaz vakitlerini indir

Namaz Vakti Apk Diyanet indir Android - indirZip için YORUM YAZIN