Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) indir

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) indir

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiAli Kesebi
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) indir, internet üzerinden hem dinlemek hem de takip etmek daha kolay diyenler için hazırlanan bir uygulamadır. Bu Kuran uygulaması ile Yasin Suresi’ni sorunsuz şekilde okuyabilir aynı zamanda dinlerken takip de edebilirsiniz. Özellikle elinize kitap olarak alamayacağınız zamanlarda bu uygulamayı indirip cep telefonunuzdan kolayca takip edebilirsiniz. Gün içerisinde devamlı elinizin altında olan telefonlarınızı bu amaçla da kullanabilirsiniz.

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) İndir

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) uygulamasını cep telefonlarınıza indirebilmek için yapmanız gereken ilk şey mobil marketinizde bu uygulamanın bulunup bulunmadığını kontrol etmektir. Birçok mobil markette yerini alan Kuran uygulamasını kolaylıkla indirebilirsiniz. Bunun için indir dedikten sonra aç demeniz yeterlidir. En fazla 2 dakika içerisinde inmiş ve açılmış olacaktır.

Kullanımı oldukça basit olan uygulamanın anlaşılmayacak bir yanı yoktur. Bu nedenle genç yaşlı herkesin kullanabileceği bir uygulama olduğu görülmektedir.

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) Özellikler

Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) uygulamasını indirdikten hemen sonra Yasin-i Şerif’i Arapça versiyonu ile okuyabilirsiniz. Okuyamadığınız durumlarda okuyan hoca kaydı bulunduğu için açıp doğrudan dinleyebilir, Arapça metin üzerinden siz de takibini yapabilirsiniz. Bununla beraber okumak istediğiniz dil Türkçe ise Latin harfli Arapça metni de Türkçe meali de okuyabilirsiniz. Bu bakımdan çok yönlü hem okuma hem de anlama amacıyla hazırlanmış bir uygulama olduğunu söylemek mümkündür.

1459 kez indirildi
Yasin-i Şerif (Yasin Suresi) indir - indirZip için YORUM YAZIN